Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BSC | I | GY, 56 - 109 | 1 - 0 |
NOVÁK Márton József (22) (Szentendrei KSE) |
NOVÁK Márton József (1) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Sára Margit (3) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Neubrandt Roland, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Optofit VKB Vác | I | GY, 44 - 61 | 2 - 0 |
NOVÁK Márton József (21) (Szentendrei KSE) |
NOVÁK Márton József (1) (Szentendrei KSE) |
MÁGORI Balázs (2) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SZKHSE U15 | O | V, 61 - 71 | 2 - 1 |
BOTOS Barnabás (25) (SZKHSE U15) |
- |
ECKENSBERGER Sára Margit (2) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Beszterce KK - U15 | O | GY, 77 - 35 | 3 - 1 |
ECKENSBERGER Sára Margit (22) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Sára Margit (1) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Sára Margit (5) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Optofit VKB Vác | O |
GUBIS Balázs (23) (Optofit VKB Vác) |
BALOGH Barnabás (1) (Szentendrei KSE) |
BALOGH Barnabás (2) (Szentendrei KSE) |
||
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Beszterce KK - U15 | I | GY, 56 - 69 | 5 - 1 |
KISS Benedek (23) (Beszterce KK - U15) |
ECKENSBERGER Sára Margit (1) (Szentendrei KSE) |
KISS Benedek (7) (Beszterce KK - U15) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZKHSE U15 | I | GY, 52 - 65 | 6 - 1 |
BOTOS Barnabás (18) (SZKHSE U15) |
- |
HABARICS Arnold (2) (Szentendrei KSE) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BUDAFOK U15 | I | V, 114 - 47 | 6 - 2 |
SZEDER-KRISTÓF Barnabás (28) (BUDAFOK U15) |
SZÜNDER Richárd (2) (BUDAFOK U15) |
FAZEKAS-KOVÁCS László Zsolt (4) (BUDAFOK U15) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Molnár Tamás, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BSC | O | GY, 101 - 78 | 7 - 2 |
MÁGORI Balázs (25) (Szentendrei KSE) |
MAJZIK Hunor Nándor (1) (BSC) |
BUJDOSÓ Bence (5) (BSC) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BUDAFOK U15 | O | V, 33 - 115 | 7 - 3 |
SUGÁR Botond (17) (BUDAFOK U15) |
GEIGER Zénó (1) (BUDAFOK U15) |
SUGÁR Botond (5) (BUDAFOK U15) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | CKE U15 | O | V, 60 - 72 | 7 - 4 |
MÁGORI Balázs (28) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Réka Zsuzsanna (1) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Sára Margit (3) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Computerbontó KK | I | GY, 72 - 73 | 8 - 4 |
MÁGORI Balázs (41) (Szentendrei KSE) |
SZABÓ Anna Júlia (1) (Computerbontó KK) |
MÁGORI Balázs (7) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BL Basket | I | GY, 56 - 70 | 9 - 4 |
FODOR Tamás (27) (BL Basket) |
ECKENSBERGER Sára Margit (1) (Szentendrei KSE) |
BALOGH Barnabás (3) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BL Basket | O | GY, 87 - 49 | 10 - 4 |
TENGER Olivér (22) (Szentendrei KSE) |
TÁNCZOS Máté Tamás (2) (BL Basket) |
TÁNCZOS Máté Tamás (3) (BL Basket) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Nagy László, Dévai Ádám Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | CKE U15/B | O | - | - | |||
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Dévai Ádám Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | CKE U15/B | I | GY, 54 - 99 | 12 - 4 |
MÁGORI Balázs (44) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Sára Margit (2) (Szentendrei KSE) |
MÁGORI Balázs (2) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola | Játékvezetők: Miklósi László, Zanati Márió |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | CKE U15 | I | V, 99 - 50 | 12 - 5 |
KOVÁCS Ádám (28) (CKE U15) |
MÁGORI Balázs (1) (Szentendrei KSE) |
WÁGNER Zsombor (4) (CKE U15) |
Aréna: Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Computerbontó KK | O | V, 65 - 68 | 12 - 6 |
JÁNOSI Roland (24) (Computerbontó KK) |
SZABÓ Anna Júlia (3) (Computerbontó KK) |
JÁNOSI Roland (8) (Computerbontó KK) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Körber Zita |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | CKE U15 | I | V, 71 - 47 | 12 - 7 |
WÁGNER Zsombor (22) (CKE U15) |
ECKENSBERGER Sára Margit (2) (Szentendrei KSE) |
MÁGORI Balázs (5) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Taksony Általános Iskola | Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SZKHSE U15 | I | GY, 62 - 85 | 13 - 7 |
MÁGORI Balázs (27) (Szentendrei KSE) |
ECKENSBERGER Réka Zsuzsanna (1) (Szentendrei KSE) |
VRHOVINA András Barnabás (3) (SZKHSE U15) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Nagy Dániel Zoltán (Gyurkovics István János) |