Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Optofit VKB Vác | I | GY, 60 - 61 | 1 - 0 |
MOLNÁR Lőrinc (18) (Optofit VKB Vác) |
KARDOS Bence (1) (Optofit VKB Vác) |
MOLNÁR Lőrinc (4) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ferences DSE | O | V, 48 - 54 | 1 - 1 |
KERES Péter Máté (21) (BUDAFOK U19) |
KERES Péter Máté (3) (BUDAFOK U19) |
GODA Bertalan (6) (Ferences DSE) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Optofit VKB Vác | O | V, 37 - 93 | 1 - 2 |
MEDGYASSZAY István (32) (Optofit VKB Vác) |
MAYER Barna (3) (BUDAFOK U19) |
MEDGYASSZAY István (5) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ferences DSE | I | GY, 57 - 74 | 2 - 2 |
SZIGETI Huba (31) (BUDAFOK U19) |
GODA Bertalan (2) (Ferences DSE) |
SZIGETI Huba (4) (BUDAFOK U19) |
Aréna: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Optofit VKB Vác | I | V, 100 - 41 | 2 - 3 |
MEDGYASSZAY István (33) (Optofit VKB Vác) |
GYENES Máté Dániel (1) (Optofit VKB Vác) |
GYENES Máté Dániel (3) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Belák Zoltán, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Optofit VKB Vác | O | V, 56 - 59 | 2 - 4 |
MAYER Barna (24) (BUDAFOK U19) |
MAYER Barna (4) (BUDAFOK U19) |
KÓSA Dániel (1) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Ábrahám Soma, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ferences DSE | O | V, 25 - 34 | 2 - 5 |
LÁSZLÓ Bence (11) (Ferences DSE) |
LÁSZLÓ Bence (1) (Ferences DSE) |
KOVÁCS Roland János (3) (Ferences DSE) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Ferences DSE | I | GY, 38 - 55 | 3 - 5 |
SZIGETI Huba (20) (BUDAFOK U19) |
MAYER Barna (3) (BUDAFOK U19) |
KERES Péter Máté (4) (BUDAFOK U19) |
Aréna: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ferences DSE | I | V, 69 - 64 | 3 - 6 |
SIMON Levente (19) (BUDAFOK U19) |
KERES Péter Máté (2) (BUDAFOK U19) |
GODA Bertalan (2) (Ferences DSE) |
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Burai Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ferences DSE | O | GY, 95 - 37 | 4 - 6 |
SIMON Levente (25) (BUDAFOK U19) |
MAYER Barna (4) (BUDAFOK U19) |
KOVÁCS Roland János (12) (Ferences DSE) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Optofit VKB Vác | I | GY, 53 - 69 | 5 - 6 |
MOLNÁR Lőrinc (26) (Optofit VKB Vác) |
SIMON Levente (4) (BUDAFOK U19) |
MOLNÁR Lőrinc (3) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Magda János József, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Optofit VKB Vác | O | V, 67 - 79 | 5 - 7 |
MEDGYASSZAY István (33) (Optofit VKB Vác) |
KERES Péter Máté (3) (BUDAFOK U19) |
MEDGYASSZAY István (7) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Ábrahám Soma, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Ferences DSE | O | GY, 63 - 52 | 6 - 7 |
LÁSZLÓ Bence (14) (Ferences DSE) |
SIMON Levente (3) (BUDAFOK U19) |
GODA Bertalan (7) (Ferences DSE) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Paulik Benjámin (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Optofit VKB Vác | I | V, 75 - 56 | 6 - 8 |
MEDGYASSZAY István (29) (Optofit VKB Vác) |
SIMON Levente (1) (BUDAFOK U19) |
MEDGYASSZAY István (11) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Szatmári Roland (Gyurkovics István János) |