Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TSE Basket U18 | I | V, 147 - 33 | 0 - 1 |
KELLER Dániel (26) (TSE Basket U18) |
SZŐKE Miron (4) (TSE Basket U18) |
NAGY Olivér (7) (Várpalota KK) |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola | Játékvezetők: Kéri István, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VUKE U18/A | I | V, 125 - 32 | 0 - 2 |
PUNGUR Zétény (38) (VUKE U18/A) |
PUNGUR Zétény (3) (VUKE U18/A) |
SISKOVITS Ákos (3) (VUKE U18/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA/B | O | V, 23 - 84 | 0 - 3 |
ZSILOVICS Zsombor (33) (Dávid Kornél KA/B) |
HÜLL Marcell Tamás (1) (Dávid Kornél KA/B) |
HÜLL Marcell Tamás (4) (Dávid Kornél KA/B) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VUKE U18/B | I | V, 75 - 62 | 0 - 4 |
BERTALAN Máté Márk (39) (VUKE U18/B) |
BERTALAN Máté Márk (6) (VUKE U18/B) |
BERTALAN Máté Márk (5) (VUKE U18/B) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Fűzfői AK | I | V, 72 - 51 | 0 - 5 |
NAGY Olivér (20) (Várpalota KK) |
CZúNI Vilmos (3) (Fűzfői AK) |
FÓNAGY Balázs (5) (Fűzfői AK) |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dunaújvárosi Sárkányok U18 | O | GY, 76 - 73 | 1 - 5 |
VALKÓ Ádám Gergő (19) (Várpalota KK) |
VERHÓCZKI Patrik (3) (Dunaújvárosi Sárkányok U18) |
ENYEDI Kornél (7) (Várpalota KK) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | AF-Dunaújvárosi Sárkányok | O | V, 38 - 104 | 1 - 6 |
MATUCZA Csaba (28) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok) |
PRÉTOR Dávid (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok) |
ENYEDI Kornél (3) (Várpalota KK) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | AF-Dunaújvárosi Sárkányok | I | V, 124 - 20 | 1 - 7 |
RABI Dávid (35) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok) |
HAJNAL Adrián (3) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok) |
ENYEDI Kornél (3) (Várpalota KK) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dunaújvárosi Sárkányok U18 | I | V, 102 - 47 | 1 - 8 |
VERHÓCZKI Patrik (21) (Dunaújvárosi Sárkányok U18) |
NÉMETH Kornél (2) (Várpalota KK) |
ENYEDI Kornél (3) (Várpalota KK) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | VUKE U18/A | O | V, 68 - 87 | 1 - 9 |
SISKOVITS Ákos (23) (VUKE U18/A) |
BORBÉLY Róbert (2) (Várpalota KK) |
RÁSKAI Zoltán (5) (VUKE U18/A) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok | Játékvezetők: Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | VUKE U18/B | O | V, 70 - 94 | 1 - 10 |
BERTALAN Máté Márk (35) (VUKE U18/B) |
BERTALAN Máté Márk (5) (VUKE U18/B) |
ENYEDI Kornél (5) (Várpalota KK) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA/B | I | V, 84 - 51 | 1 - 11 |
UGRICS Bálint (27) (Dávid Kornél KA/B) |
UGRICS Bálint (1) (Dávid Kornél KA/B) |
VALKÓ Ádám Gergő (4) (Várpalota KK) |
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Fűzfői AK | O | V, 39 - 59 | 1 - 12 |
CZúNI Vilmos (19) (Fűzfői AK) |
BORBÉLY Róbert (2) (Várpalota KK) |
CZúNI Vilmos (5) (Fűzfői AK) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok | Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TSE Basket U18 | O | V, 23 - 65 | 1 - 13 |
BITTMANN Bence (25) (TSE Basket U18) |
ORBÁN Zsombor (1) (TSE Basket U18) |
KELLER Dániel (2) (TSE Basket U18) |
Aréna: Gál Gyula Sportcsarnok | Játékvezetők: Mónus Péter, Oláh Gabriella |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Fűzfői AK | I | GY, 72 - 73 | 2 - 13 |
LENNER Benedek László (27) (Fűzfői AK) |
LENNER Benedek László (3) (Fűzfői AK) |
NAGY Olivér (9) (Várpalota KK) |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VUKE U18/B | I | V, 107 - 79 | 2 - 14 |
BERTALAN Máté Márk (40) (VUKE U18/B) |
BERTALAN Máté Márk (6) (VUKE U18/B) |
BALATONI Rajmund (3) (Várpalota KK) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA/B | I | - | - | |||
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola |