Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Győri KC/A | I | V, 103 - 51 | 0 - 1 |
ROGÁCS Simon (20) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (3) (Soproni Tigrisek) |
SZŰCS Mátyás László (4) (Győri KC/A) |
Aréna: Győr Városi Egyetemi Csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | O | GY, 105 - 53 | 1 - 1 |
NYIKOS Jenő (41) (Soproni Tigrisek) |
NYIKOS Jenő (5) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (4) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco KC Szombathely | I | GY, 56 - 99 | 2 - 1 |
ROGÁCS Simon (38) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (3) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (7) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Novák Marcell |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zalakerámia ZTE KK/B | O | GY, 96 - 58 | 3 - 1 |
NYIKOS Jenő (31) (Soproni Tigrisek) |
KERESZTÉNYI Tibor Róbert (1) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (3) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | I | V, 77 - 55 | 3 - 2 |
KOCH Péter (23) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
HAWKINS Tamás Gábor (2) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
KOCH Péter (8) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Soproni Sportiskola DUNK | O | GY, 76 - 29 | 4 - 2 |
KERESZTÉNYI Tibor Róbert (20) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (2) (Soproni Tigrisek) |
GŐSI Norbert (2) (Soproni Sportiskola DUNK) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Buzai Patrik, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kanizsa Kosárlabda Klub | I | GY, 33 - 62 | 5 - 2 |
PETŐ Lóránt (17) (Soproni Tigrisek) |
- |
PETŐ Lóránt (5) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Győri KC/B | O | GY, 105 - 46 | 6 - 2 |
ROGÁCS Simon (47) (Soproni Tigrisek) |
AJTONY Ákos (1) (Győri KC/B) |
GODA Barnabás (3) (Győri KC/B) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Győri KC/A | O | V, 51 - 77 | 6 - 3 |
GOMBOS Bálint Zalán (43) (Győri KC/A) |
CZICZÓ Barnabás (1) (Győri KC/A) |
ROGÁCS Simon (4) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | I | GY, 53 - 84 | 7 - 3 |
ROGÁCS Simon (27) (Soproni Tigrisek) |
HORVÁTH Bence (1) (Soproni Tigrisek) |
RUZSA Dávid (6) (CREDOBUS Mosonmagyaróvár) |
Aréna: MOGAAC csarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Falco KC Szombathely | O | GY, 109 - 55 | 8 - 3 |
KERESZTÉNYI Tibor Róbert (34) (Soproni Tigrisek) |
BORBÉLY Dániel (2) (Falco KC Szombathely) |
PORCSALMI Marcell (6) (Falco KC Szombathely) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zalakerámia ZTE KK/B | I | GY, 68 - 85 | 9 - 3 |
NAGY Levente László (25) (Soproni Tigrisek) |
ARANYOSI Nimród (1) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
KERESZTÉNYI Tibor Róbert (8) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | O | V, 65 - 74 | 9 - 4 |
ROGÁCS Simon (20) (Soproni Tigrisek) |
NYERGES Zalán (3) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
NAGY Levente László (5) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Soproni Sportiskola DUNK | I | GY, 46 - 92 | 10 - 4 |
ROGÁCS Simon (20) (Soproni Tigrisek) |
GRIESZLER Ádám (1) (Soproni Sportiskola DUNK) |
NAGY Dániel (3) (Soproni Sportiskola DUNK) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kanizsa Kosárlabda Klub | O | GY, 78 - 61 | 11 - 4 |
NAGY Levente László (22) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (2) (Soproni Tigrisek) |
ELEKES Csongor (4) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Győri KC/B | I | GY, 36 - 85 | 12 - 4 |
NAGY Levente László (29) (Soproni Tigrisek) |
ROGÁCS Simon (2) (Soproni Tigrisek) |
GODA Barnabás (3) (Győri KC/B) |
Aréna: Győr Városi Egyetemi Csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Réka |