Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Gátlástalan Tüzelők | I | V, 78 - 72 | 0 - 1 |
KRUZSLICZ Alex (24) (Vásárhelyi Kosársuli) |
JAKAB Máté (7) (Gátlástalan Tüzelők) |
TIGYI Árpád (6) (Gátlástalan Tüzelők) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Téglavetők | O | GY, 65 - 63 | 1 - 1 |
HALÁSZ Levente (22) (Téglavetők) |
NIKSIC Alexander (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
DOMJÁN Ferenc (5) (Téglavetők) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Boros Eszter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ParaFenomén | I | GY, 57 - 95 | 2 - 1 |
NIKSIC Alexander (18) (Vásárhelyi Kosársuli) |
NIKSIC Alexander (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KRUZSLICZ Alex (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szegedi RSC - SZTE Medikus | O | GY, 63 - 55 | 3 - 1 |
WALCZAK Mikolaj (23) (Szegedi RSC - SZTE Medikus) |
WOLF Péter Noel (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
WALCZAK Mikolaj (6) (Szegedi RSC - SZTE Medikus) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Boros Eszter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Monstars | O | GY, 73 - 67 | 4 - 1 |
LEHOCZKI Attila (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MIKE János (3) (Monstars) |
KRUZSLICZ Alex (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Liget Suns | I | GY, 56 - 99 | 5 - 1 |
WOLF Péter Noel (20) (Vásárhelyi Kosársuli) |
WOLF Péter Noel (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BÁCSI Bernát (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Öregharcsák | O | GY, 106 - 74 | 6 - 1 |
LEHOCZKI Attila (27) (Vásárhelyi Kosársuli) |
TÓTH Milán (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
LEHOCZKI Attila (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZEDEÁK U23 | I | V, 79 - 60 | 6 - 2 |
ÓNODI Tamás (31) (SZEDEÁK U23) |
ÓNODI Tamás (6) (SZEDEÁK U23) |
UTASI Zsombor (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SZEDEÁK U18 | I | V, 68 - 57 | 6 - 3 |
KRUZSLICZ Alex (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAPP Botond (4) (SZEDEÁK U18) |
KIS Viktor (3) (SZEDEÁK U18) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Monstars | O | V, 63 - 71 | 6 - 4 |
MIKE János (20) (Monstars) |
MIKE János (5) (Monstars) |
LEHOCZKI Attila (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Tamás, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János) |