Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | QPAC | I | V, 74 - 67 | 0 - 1 |
TÓTH Máté (22) (QPAC) |
CHANDLER Olivér (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
KOVÁCS Balázs (6) (QPAC) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ludovika SE | O | V, 76 - 78 | 0 - 2 |
ILLÉS Bence Miklós (19) (Csepel-Bontó/Reg) |
JÁNOSI Aurél Soma (4) (Ludovika SE) |
ILLÉS Bence Miklós (7) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TFSE U20 | I | GY, 50 - 95 | 1 - 2 |
KAKUCSKA Kristóf (21) (Csepel-Bontó/Reg) |
CHANDLER Olivér (5) (Csepel-Bontó/Reg) |
WEHNER Zsigmond (5) (TFSE U20) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Vida József, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC Martos | I | GY, 60 - 82 | 2 - 2 |
ILLÉS Bence Miklós (29) (Csepel-Bontó/Reg) |
MAZúR Károly Márton (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
BIHARI Máté (8) (MAFC Martos) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zuglói Sasok | O | GY, 99 - 74 | 3 - 2 |
BALÁZS Benjámin (24) (Zuglói Sasok) |
KAKUCSKA Kristóf (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
DARVAS Kristóf Márk (4) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 71 - 109 | 4 - 2 |
PÁSZTOR Gábor (26) (Csepel-Bontó/Reg) |
PÁSZTOR Gábor (6) (Csepel-Bontó/Reg) |
OLÁH Krisztián (6) (SZPA-HSE ) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Vida József, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | O | GY, 100 - 57 | 5 - 2 |
RÉGER Tamás (27) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
RÉGER Tamás (2) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
LESTI Botond (9) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 63 - 66 | 6 - 2 |
REICH Dániel (19) (Kiss Lenke KA) |
KAKUCSKA Kristóf (3) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Fóti úti Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budafok | O | V, 95 - 98 | 6 - 3 |
KAKUCSKA Kristóf (34) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (6) (Csepel-Bontó/Reg) |
BENYOVSZKY Balázs (8) (Budafok) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kőbánya Old Boys | O | V, 78 - 85 | 6 - 4 |
ANGYAL Tamás (24) (Kőbánya Old Boys) |
RATIU Kevin Erik (6) (Csepel-Bontó/Reg) |
SOMOGYI Gábor (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vida József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 69 - 55 | 7 - 4 |
PÁSZTOR Gábor (26) (Csepel-Bontó/Reg) |
PÁSZTOR Gábor (6) (Csepel-Bontó/Reg) |
NITSCH Gergely (6) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DMTK | I | GY, 47 - 96 | 8 - 4 |
KAKUCSKA Kristóf (27) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
LESTI Botond (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | QPAC | O | GY, 71 - 60 | 9 - 4 |
SOMOGYI Gábor (26) (Csepel-Bontó/Reg) |
KOVÁCS Balázs (2) (QPAC) |
ILLÉS Bence Miklós (10) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ludovika SE | I | GY, 78 - 81 | 10 - 4 |
KAKUCSKA Kristóf (32) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (5) (Csepel-Bontó/Reg) |
MAZúR Károly Márton (10) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Goda László, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TFSE U20 | O | GY, 85 - 50 | 11 - 4 |
KAKUCSKA Kristóf (23) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (3) (Csepel-Bontó/Reg) |
MAZúR Károly Márton (2) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | HSE Major | I | GY, 52 - 81 | 12 - 4 |
DULIC Jakov (19) (HSE Major) |
KAKUCSKA Kristóf (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
SOMOGYI Gábor (2) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MAFC Martos | O | V, 72 - 91 | 12 - 5 |
BIHARI Máté (24) (MAFC Martos) |
SOLTI Dániel (4) (MAFC Martos) |
KAKUCSKA Kristóf (5) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zuglói Sasok | I | GY, 56 - 75 | 13 - 5 |
KAKUCSKA Kristóf (32) (Csepel-Bontó/Reg) |
PATRIK-PIRK Domonkos (3) (Zuglói Sasok) |
KAKUCSKA Kristóf (7) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 69 - 83 | 14 - 5 |
TÓTH Szabolcs (26) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
TÓTH Szabolcs (5) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
FASCIANO Fabio (6) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SZPA-HSE | O | GY, 103 - 63 | 15 - 5 |
KAKUCSKA Kristóf (22) (Csepel-Bontó/Reg) |
PÁSZTOR Gábor (5) (Csepel-Bontó/Reg) |
TULKÁN Máté (4) (SZPA-HSE ) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kiss Lenke KA | O | GY, 71 - 67 | 16 - 5 |
LESTI Botond (21) (Csepel-Bontó/Reg) |
PÁSZTOR Gábor (3) (Csepel-Bontó/Reg) |
CZIBÓK Balázs (7) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Budafok | I | V, 81 - 70 | 16 - 6 |
KAKUCSKA Kristóf (35) (Csepel-Bontó/Reg) |
POPA-MÜLLER Victor Dávid (4) (Budafok) |
TAKÁCS Péter (10) (Budafok) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Magyar Zoltán Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Kőbánya Old Boys | I | V, 87 - 62 | 16 - 7 |
SZEMÁN Gábor (22) (Kőbánya Old Boys) |
TÁPAI Zsolt (3) (Kőbánya Old Boys) |
SZEMÁN Gábor (8) (Kőbánya Old Boys) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vida József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | HSE Major | O | GY, 89 - 62 | 17 - 7 |
SCHNEIDER Mihály Benedek (21) (HSE Major) |
KAKUCSKA Kristóf (3) (Csepel-Bontó/Reg) |
SIKLÓS Bence (5) (HSE Major) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 45 - 102 | 18 - 7 |
LESTI Botond (21) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (2) (Csepel-Bontó/Reg) |
LESTI Botond (7) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DMTK | O | GY, 105 - 52 | 19 - 7 |
PÁSZTOR Gábor (20) (Csepel-Bontó/Reg) |
PÁSZTOR Gábor (3) (Csepel-Bontó/Reg) |
MAZúR Károly Márton (5) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vigh Balázs |