Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | HSE Major | I | V, 51 - 50 | 0 - 1 |
MÁRKUS Dániel (20) (DMTK) |
MÁRKUS Dániel (3) (DMTK) |
BURU Domonkos (3) (HSE Major) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 60 - 63 | 0 - 2 |
MÁRKUS Dániel (22) (DMTK) |
MÁRKUS Dániel (3) (DMTK) |
SZŐKE Ferenc (5) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kőbánya Old Boys | O | V, 54 - 92 | 0 - 3 |
SULÁK Péter (27) (Kőbánya Old Boys) |
SULÁK Péter (7) (Kőbánya Old Boys) |
MAKAY Dániel József (5) (Kőbánya Old Boys) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budafok | I | V, 75 - 55 | 0 - 4 |
BEGE Máté (16) (DMTK) |
BEGE Máté (2) (DMTK) |
BEGE Máté (4) (DMTK) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | QPAC | I | V, 86 - 53 | 0 - 5 |
MÁRKUS Dániel (28) (DMTK) |
MÁRKUS Dániel (4) (DMTK) |
MÁRKUS Dániel (4) (DMTK) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Vida József, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Ludovika SE | O | V, 68 - 83 | 0 - 6 |
SIMON Kristóf Kolos (34) (Ludovika SE) |
JÁNOSI Aurél Soma (4) (Ludovika SE) |
KŐBER Balázs Máté (5) (DMTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE U20 | I | V, 79 - 56 | 0 - 7 |
BIBER Ágoston (31) (TFSE U20) |
MÁRKUS Dániel (4) (DMTK) |
SZABÓ Máté (3) (DMTK) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MAFC Martos | I | V, 99 - 43 | 0 - 8 |
KELEMEN Béla (16) (MAFC Martos) |
MÁRKUS Dániel (4) (DMTK) |
KARDOS András (3) (DMTK) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zuglói Sasok | I | V, 104 - 69 | 0 - 9 |
MÁRKUS Dániel (26) (DMTK) |
STEIER József Dániel (4) (Zuglói Sasok) |
DELY Dániel (2) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | O | V, 52 - 63 | 0 - 10 |
RÉGER Tamás (23) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
RÉGER Tamás (2) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
RÉGER Tamás (7) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 83 - 57 | 0 - 11 |
MÁRKUS Dániel (24) (DMTK) |
MÁRKUS Dániel (5) (DMTK) |
MÁRKUS Dániel (5) (DMTK) |
Aréna: Fóti úti Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SZPA-HSE | O | V, 57 - 75 | 0 - 12 |
KRÉN Benjámin (25) (SZPA-HSE ) |
TULKÁN Máté (2) (SZPA-HSE ) |
BEGE Máté (3) (DMTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Csepel-Bontó/Reg | O | V, 47 - 96 | 0 - 13 |
KAKUCSKA Kristóf (27) (Csepel-Bontó/Reg) |
KAKUCSKA Kristóf (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
LESTI Botond (4) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | HSE Major | O | V, 56 - 58 | 0 - 14 |
SCHNEIDER Mihály Benedek (18) (HSE Major) |
VARGA Péter Lajos (2) (DMTK) |
SZÉKELY Tamás (5) (DMTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kőbánya Old Boys | I | V, 92 - 49 | 0 - 15 |
MAKAY Dániel József (21) (Kőbánya Old Boys) |
TÁPAI Zsolt (5) (Kőbánya Old Boys) |
SZÉKELY Tamás (5) (DMTK) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 71 - 61 | 0 - 16 |
SZŐKE Ferenc (17) (Józsefvárosi KC) |
NAGY Bálint (2) (DMTK) |
TAKÁCS István (6) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | QPAC | O | V, 44 - 67 | 0 - 17 |
PILLER Bálint Nándor (16) (DMTK) |
PILLER Bálint Nándor (2) (DMTK) |
HYROSS László Ferenc (6) (QPAC) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Ludovika SE | I | V, 69 - 47 | 0 - 18 |
SIMON Kristóf Kolos (23) (Ludovika SE) |
SIMON Kristóf Kolos (4) (Ludovika SE) |
DIAN Jonatán (5) (DMTK) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MAFC Martos | O | V, 49 - 91 | 0 - 19 |
BIHARI Máté (26) (MAFC Martos) |
SOLTI Dániel (2) (MAFC Martos) |
SZÉKELY Tamás (4) (DMTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zuglói Sasok | O | V, 58 - 79 | 0 - 20 |
DELY Dániel (27) (Zuglói Sasok) |
STEIER József Dániel (3) (Zuglói Sasok) |
SZÉKELY Tamás (4) (DMTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 63 - 88 | 0 - 21 |
KOMLÓS Levente (22) (Kiss Lenke KA) |
BALOGH András (2) (DMTK) |
KOCSIS Gergő (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | TFSE U20 | O | GY, 71 - 45 | 1 - 21 |
VARGA Péter Lajos (14) (DMTK) |
FÁBIÁN Balázs (3) (TFSE U20) |
KARAI Miklós (3) (TFSE U20) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | SZPA-HSE | I | V, 59 - 51 | 1 - 22 |
TULKÁN Máté (21) (SZPA-HSE ) |
TULKÁN Máté (4) (SZPA-HSE ) |
SZÉKELY Tamás (4) (DMTK) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Budafok | O | V, 59 - 72 | 1 - 23 |
SEREGÉLY Balázs (27) (DMTK) |
SEREGÉLY Balázs (4) (DMTK) |
TAKÁCS Péter (6) (Budafok) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 66 - 78 | 2 - 23 |
VARGA Péter Lajos (25) (DMTK) |
VARGA Péter Lajos (7) (DMTK) |
VARGA Attila (4) (DMTK) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Csepel-Bontó/Reg | I | V, 105 - 52 | 2 - 24 |
PÁSZTOR Gábor (20) (Csepel-Bontó/Reg) |
PÁSZTOR Gábor (3) (Csepel-Bontó/Reg) |
MAZúR Károly Márton (5) (Csepel-Bontó/Reg) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vigh Balázs |