Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zuglói Sasok / B | I | GY, 56 - 79 | 1 - 0 |
ERDŐS Artúr (42) (BLF KK) |
KISS Patrik János (1) (Zuglói Sasok / B) |
ERDŐS Artúr (4) (BLF KK) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó István, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ziccer KS | O | V, 55 - 56 | 1 - 1 |
HOLLÓ Marcell Csanád (17) (BLF KK) |
PACSORASZ Krisztián Dániel (2) (BLF KK) |
KARLI-KUTI Mátyás (3) (Ziccer KS) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KKS | O | GY, 100 - 64 | 2 - 1 |
ERDŐS Artúr (30) (BLF KK) |
HOLLÓ Marcell Csanád (1) (BLF KK) |
FARNADY Ádám (2) (KKS) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Óbudai Kaszások/C | I | GY, 44 - 147 | 3 - 1 |
ERDŐS Artúr (37) (BLF KK) |
ÁCS Péter Patrik (2) (Óbudai Kaszások/C) |
TÓTH Olivér (3) (BLF KK) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapest Basket/B | O | GY, 110 - 51 | 4 - 1 |
ERDŐS Artúr (41) (BLF KK) |
ŐSI Levente (1) (BLF KK) |
TAMÁS Zalán (6) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Tahin András, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Bikák U16/B | I | GY, 43 - 118 | 5 - 1 |
ERDŐS Artúr (56) (BLF KK) |
TRAUNER Dávid (1) (Budapesti Bikák U16/B) |
ERDŐS Artúr (4) (BLF KK) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Konta Csanád János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT/B | O | GY, 99 - 73 | 6 - 1 |
ERDŐS Artúr (46) (BLF KK) |
MAGYAR Ádám Zorán (1) (Újpest-MT/B) |
ERDŐS Artúr (14) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SZPA-HSE U16 | I | GY, 35 - 117 | 7 - 1 |
ERDŐS Artúr (39) (BLF KK) |
KOROMPAY Kornél (1) (SZPA-HSE U16) |
NÉMETH Krisztián Zakariás (3) (SZPA-HSE U16) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Keresztúri SE | O | GY, 108 - 57 | 8 - 1 |
ERDŐS Artúr (51) (BLF KK) |
DIENES Dusán (3) (Keresztúri SE) |
PACSORASZ Krisztián Dániel (5) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 97 - 65 | 8 - 2 |
ERDŐS Artúr (30) (BLF KK) |
NAGY Benedek (1) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
ERDŐS Artúr (4) (BLF KK) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | WSK U16 | I | GY, 55 - 91 | 9 - 2 |
ERDŐS Artúr (33) (BLF KK) |
RENYHÁRT Patrik Péter (2) (BLF KK) |
ERDŐS Artúr (3) (BLF KK) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Győri Ferenc, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32. forduló | Óbudai Kaszások/B | O | GY, 78 - 60 | 10 - 2 |
ERDŐS Artúr (45) (BLF KK) |
ERDŐS Artúr (2) (BLF KK) |
ERDŐS Artúr (5) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
33. forduló | Budapesti Bikák U16/A | I | V, 86 - 64 | 10 - 3 |
ERDŐS Artúr (39) (BLF KK) |
MELKOVICS Vince Ákos (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
ERDŐS Artúr (7) (BLF KK) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Vigh Balázs, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | Csepel - Bontó | I | V, 102 - 83 | 10 - 4 |
ERDŐS Artúr (43) (BLF KK) |
JÁNOSI Roland (1) (Csepel - Bontó) |
BARTHA Koppány József (7) (Csepel - Bontó) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34. forduló | Budapest Basket/A | O | V, 79 - 96 | 10 - 5 |
ERDŐS Artúr (45) (BLF KK) |
REDA Noah (5) (Budapest Basket/A) |
GLÁZER Manó (4) (Budapest Basket/A) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39. forduló | Újpest-MT/B | I | GY, 49 - 92 | 11 - 5 |
ERDŐS Artúr (47) (BLF KK) |
NAGY-MAJOR Artemon (4) (Újpest-MT/B) |
ERDŐS Artúr (2) (BLF KK) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | GY, 94 - 85 | 12 - 5 |
ERDŐS Artúr (46) (BLF KK) |
GÖNCZI Gábor Iván (2) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
ERDŐS Artúr (10) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Fulai Bátor Szebasztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39. forduló | Ziccer KS | I | GY, 69 - 96 | 13 - 5 |
ERDŐS Artúr (44) (BLF KK) |
OBRECZÁN Marcell (2) (Ziccer KS) |
ERDŐS Artúr (6) (BLF KK) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Korpás Máté, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
35. forduló | Csepel - Bontó | O | GY, 76 - 54 | 14 - 5 |
ERDŐS Artúr (42) (BLF KK) |
JÁNOSI Roland (2) (Csepel - Bontó) |
ERDŐS Artúr (6) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
36. forduló | Óbudai Kaszások/B | I | GY, 64 - 80 | 15 - 5 |
ERDŐS Artúr (42) (BLF KK) |
MÉHÉSZ Botond (2) (Óbudai Kaszások/B) |
ERDŐS Artúr (4) (BLF KK) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37. forduló | Budapesti Bikák U16/A | O | GY, 86 - 63 | 16 - 5 |
ERDŐS Artúr (47) (BLF KK) |
BORSÁNYI Botond (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
MELKOVICS Vince Ákos (4) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Boros Krisztina, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
38. forduló | Budapest Basket/A | I | V, 88 - 65 | 16 - 6 |
ERDŐS Artúr (35) (BLF KK) |
GLÁZER Manó (3) (Budapest Basket/A) |
GLÁZER Manó (3) (Budapest Basket/A) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Olivér, Sancilio Mattia |