Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapest Basket/A | O | V, 4 - 126 | 0 - 1 |
SUBERT Domos (28) (Budapest Basket/A) |
GLÁZER Manó (3) (Budapest Basket/A) |
- |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások/B | I |
ZÁDOR Nimród (34) (Óbudai Kaszások/B) |
MIHÁLYI Barnabás Márk (1) (Óbudai Kaszások/B) |
- | ||
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Brunner Brúnó, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapesti Bikák U16/A | O | V, 4 - 166 | 0 - 3 |
KARDOS-NAGY Máté (32) (Budapesti Bikák U16/A) |
MELKOVICS Vince Ákos (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
BORSÁNYI Botond (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Puskás Ágnes Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Csepel - Bontó | I |
BÁNYAI Bence Iván (39) (Csepel - Bontó) |
DORNER Péter Sándor (3) (Csepel - Bontó) |
UJHELYI Balázs (1) (Csepel - Bontó) |
||
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 35 - 79 | 0 - 5 |
NAGY András Botond (20) (Józsefvárosi KC) |
- |
BORSODY Ádám Benő (2) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Horváth Péter, Nagy Joel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Bikák U16/C | O | V, 22 - 132 | 0 - 6 |
KUN Levente Sólyom (25) (Budapesti Bikák U16/C) |
- |
STREHLING Richárd Mihály (2) (HSE U16) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncz Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pilots Basket | I | V, 152 - 19 | 0 - 7 |
JÁRMY Bertalan (53) (Pilots Basket) |
VARGA Dávid (1) (Pilots Basket) |
JÁRMY Bertalan (2) (Pilots Basket) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE | I | V, 118 - 13 | 0 - 8 |
BADINIER Maxim Abel (19) (TFSE) |
- |
EYASSU Zakariás (3) (HSE U16) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Mattia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke KA/B | O | V, 8 - 135 | 0 - 9 |
HEGEDŰS Mátyás Lajos (20) (Kiss Lenke KA/B) |
VANKÓ Bence Péter (1) (Kiss Lenke KA/B) |
KÁMÁN Adrián (2) (Kiss Lenke KA/B) |
Aréna: Fóti úti Általános Iskola | Játékvezetők: Káré Gergő, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MAFC/C | I | V, 134 - 8 | 0 - 10 |
VAJDA Konrád (22) (MAFC/C) |
VIOLA Máté András (3) (MAFC/C) |
GINCSAI-KALI János (2) (MAFC/C) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Konta Csanád János, Kovács Gedeon |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52. forduló | Óbudai Kaszások/C | I | V, 96 - 19 | 0 - 11 |
TAKÁCS Ábel Simon (16) (Óbudai Kaszások/C) |
HUORANSZKI Miksa János (2) (Óbudai Kaszások/C) |
CSEHI Balázs (2) (HSE U16) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
53. forduló | SZPA-HSE U16 | O | V, 38 - 73 | 0 - 12 |
EYASSU Zakariás (19) (HSE U16) |
SZIKLÁSI Mihály Gábor (2) (SZPA-HSE U16) |
NAGY Bercel (2) (SZPA-HSE U16) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
54. forduló | Budapesti Bikák U16/B | I | V, 107 - 17 | 0 - 13 |
SEHTER Dávid (21) (Budapesti Bikák U16/B) |
- |
BERKÓ Lajos Nimród (2) (HSE U16) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Vigh Balázs, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
59. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 105 - 25 | 0 - 14 |
NAGY András Botond (22) (Józsefvárosi KC) |
NAGY András Botond (3) (Józsefvárosi KC) |
DÖMÖTÖR Áron (2) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Kara Zsombor, Sancilio Mattia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
59. forduló | Budapesti Bikák U16/C | I | V, 100 - 4 | 0 - 15 |
KUN Levente Sólyom (15) (Budapesti Bikák U16/C) |
- |
GALAMBOS Áron (1) (Budapesti Bikák U16/C) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
55. forduló | Budapest Basket/B | I | V, 104 - 5 | 0 - 16 |
BÉRES Ábel Marcell (20) (Budapest Basket/B) |
ZAHORAY Zétény (1) (Budapest Basket/B) |
CSUTA Milán (2) (Budapest Basket/B) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
57. forduló | SZPA-HSE U16 | I | V, 81 - 16 | 0 - 17 |
TIHANYI Simon Bence (26) (SZPA-HSE U16) |
CSEHI Balázs (1) (HSE U16) |
CSEHI Balázs (1) (HSE U16) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Belák Dorka, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
58. forduló | Budapesti Bikák U16/B | O | V, 3 - 136 | 0 - 18 |
KUN Levente Sólyom (27) (Budapesti Bikák U16/B) |
- |
ZSIROS Benedek Lajos (2) (Budapesti Bikák U16/B) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
51. forduló | Budapest Basket/B | O | V, 9 - 107 | 0 - 19 |
SZABÓ-PÁLFFY Mátyás (21) (Budapest Basket/B) |
SZABÓ-PÁLFFY Mátyás (1) (Budapest Basket/B) |
SÓTONYI Levente (2) (Budapest Basket/B) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
56. forduló | Óbudai Kaszások/C | O | V, 15 - 110 | 0 - 20 |
ÁCS Péter Patrik (26) (Óbudai Kaszások/C) |
FAZEKAS Péter (2) (Óbudai Kaszások/C) |
KOCSIS Erik (2) (Óbudai Kaszások/C) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Bárány Levente, Sancilio Mattia |