Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 13 - 92 | 1 - 0 |
BETEGH Soma (26) (Budapesti Bikák U16/A) |
- |
BENEDEK Attila Amadé (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Vigh Balázs, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pilots Basket | O | GY, 81 - 39 | 2 - 0 |
BETEGH Soma (31) (Budapesti Bikák U16/A) |
KŐSZEGHY Donát Róbert (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
BETEGH Soma (6) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | HSE U16 | I | GY, 4 - 166 | 3 - 0 |
KARDOS-NAGY Máté (32) (Budapesti Bikák U16/A) |
MELKOVICS Vince Ákos (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
BORSÁNYI Botond (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Puskás Ágnes Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KA/B | O | GY, 65 - 40 | 4 - 0 |
BETEGH Soma (19) (Budapesti Bikák U16/A) |
BORSÁNYI Botond (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
GARAMVÖLGYI Kristóf László (4) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Korpás Máté, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Bikák U16/C | I | GY, 26 - 97 | 5 - 0 |
GARAMVÖLGYI Kristóf László (29) (Budapesti Bikák U16/A) |
BORSÁNYI Botond (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
GÓDOR Gellért Ágost (4) (Budapesti Bikák U16/C) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC/C | O | GY, 80 - 53 | 6 - 0 |
BETEGH Soma (22) (Budapesti Bikák U16/A) |
VIOLA Máté András (2) (MAFC/C) |
BETEGH Soma (4) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Óbudai Kaszások/B | I | GY, 41 - 50 | 7 - 0 |
BETEGH Soma (24) (Budapesti Bikák U16/A) |
GRÓSZ Ádám (1) (Óbudai Kaszások/B) |
BETEGH Soma (8) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapest Basket/A | O | GY, 63 - 61 | 8 - 0 |
BETEGH Soma (42) (Budapesti Bikák U16/A) |
REDA Noah (7) (Budapest Basket/A) |
BETEGH Soma (11) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Kiss Bálint, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TFSE | I | GY, 43 - 63 | 9 - 0 |
MANN-TARI Dénes (18) (Budapesti Bikák U16/A) |
BETEGH Soma (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
RÓZSA Márton Csaba (4) (TFSE) |
Aréna: Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Játékvezetők: Korpás Máté, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Csepel - Bontó | I | GY, 45 - 53 | 10 - 0 |
BETEGH Soma (17) (Budapesti Bikák U16/A) |
BÁNYAI Bence Iván (2) (Csepel - Bontó) |
GARAMVÖLGYI Kristóf László (5) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32. forduló | Újpest-MT/B | I | GY, 31 - 71 | 11 - 0 |
MANN-TARI Dénes (13) (Budapesti Bikák U16/A) |
BENEDEK Attila Amadé (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
BETEGH Soma (7) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Kara Zsombor, Kovács Gedeon |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
33. forduló | BLF KK | O | GY, 86 - 64 | 12 - 0 |
ERDŐS Artúr (39) (BLF KK) |
MELKOVICS Vince Ákos (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
ERDŐS Artúr (7) (BLF KK) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Vigh Balázs, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | Ziccer KS | O | GY, 63 - 28 | 13 - 0 |
BETEGH Soma (17) (Budapesti Bikák U16/A) |
BORSÁNYI Botond (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
GARAMVÖLGYI Kristóf László (5) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Miháczi Ádám, Tarr Emese Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 81 - 51 | 13 - 1 |
ESZENYI Péter Fülöp (19) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
PAFFÉRI Csaba (2) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
BETEGH Soma (5) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39. forduló | Óbudai Kaszások/B | O | GY, 71 - 49 | 14 - 1 |
BETEGH Soma (19) (Budapesti Bikák U16/A) |
PAÁR Gergely (3) (Óbudai Kaszások/B) |
BETEGH Soma (5) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Miháczi Ádám, Tarr Emese Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39. forduló | Csepel - Bontó | O | GY, 79 - 59 | 15 - 1 |
MANN-TARI Dénes (23) (Budapesti Bikák U16/A) |
BÁNYAI Bence Iván (3) (Csepel - Bontó) |
BARTHA Koppány József (8) (Csepel - Bontó) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Fulai Bátor Szebasztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39. forduló | Budapest Basket/A | I | GY, 53 - 60 | 16 - 1 |
BETEGH Soma (23) (Budapesti Bikák U16/A) |
MELKOVICS Vince Ákos (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
SUBERT Domos (4) (Budapest Basket/A) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács István, Vigh Barnabás Dominik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
36. forduló | Újpest-MT/B | O | GY, 61 - 33 | 17 - 1 |
BETEGH Soma (14) (Budapesti Bikák U16/A) |
MELKOVICS Vince Ákos (1) (Budapesti Bikák U16/A) |
KINCSES Kristóf András (5) (Újpest-MT/B) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37. forduló | BLF KK | I | V, 86 - 63 | 17 - 2 |
ERDŐS Artúr (47) (BLF KK) |
BORSÁNYI Botond (2) (Budapesti Bikák U16/A) |
MELKOVICS Vince Ákos (4) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Boros Krisztina, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
35. forduló | Ziccer KS | I | GY, 47 - 71 | 18 - 2 |
BÁLINT Olivér (24) (Ziccer KS) |
BÁLINT Olivér (4) (Ziccer KS) |
GARAMVÖLGYI Kristóf László (5) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
38. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | GY, 74 - 50 | 19 - 2 |
MANN-TARI Dénes (24) (Budapesti Bikák U16/A) |
PAFFÉRI Csaba (2) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
BENEDEK Szabolcs Bulcsú (5) (Budapesti Bikák U16/A) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Belák Zoltán, Kovács Róbert Márió |