Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SZPA-HSE U18 | O | GY, 85 - 57 | 1 - 0 |
KOCSIS András Vince (20) (Zuglói Sasok ) |
SZOBONYA Miklós Marcell (3) (Zuglói Sasok ) |
SINKOVICS Marcell (3) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Újpest-MT/A | I | GY, 69 - 77 | 2 - 0 |
BERÁR-GUÓTH Milán (26) (Újpest-MT/A) |
PŐŐR Nimród (1) (Zuglói Sasok ) |
BERÁR-GUÓTH Milán (10) (Újpest-MT/A) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Bujtor Péter, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Keresztúri SE | I | GY, 68 - 80 | 3 - 0 |
KÖTELES Mátyás (32) (Keresztúri SE) |
KÖTELES Mátyás (3) (Keresztúri SE) |
VARGA Péter (2) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BLF KK | O | V, 62 - 71 | 3 - 1 |
VAINER Zsombor (26) (BLF KK) |
SPANICS Dávid (2) (Zuglói Sasok ) |
LÁSZLÓ Dániel (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Ziccer KS | I | GY, 50 - 104 | 4 - 1 |
KOCSIS András Vince (26) (Zuglói Sasok ) |
LUKOVICH Marcell (2) (Ziccer KS) |
SINKOVICS Marcell (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | V, 78 - 94 | 4 - 2 |
TARR Zalán (31) (Zuglói Sasok ) |
LAUTNER Erik (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
TARR Zalán (5) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Kara Zsombor, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KKS | O | GY, 96 - 53 | 5 - 2 |
DELY Dániel (39) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (5) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (6) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | Óbudai Kaszások/B | I | GY, 63 - 71 | 6 - 2 |
FRENKEL Harel (23) (Óbudai Kaszások/B) |
FRENKEL Harel (3) (Óbudai Kaszások/B) |
SINKOVICS Marcell (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Magyar Zoltán Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
42. forduló | Csepel - Bontó | O | GY, 96 - 51 | 7 - 2 |
KOCSIS András Vince (26) (Zuglói Sasok ) |
SPANICS Dávid (2) (Zuglói Sasok ) |
KOCSIS András Vince (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
44. forduló | TFSE | O | GY, 103 - 60 | 8 - 2 |
DELY Dániel (21) (Zuglói Sasok ) |
SPANICS Dávid (3) (Zuglói Sasok ) |
BECK Ádám (5) (TFSE) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapest Basket | O | GY, 87 - 68 | 9 - 2 |
DELY Dániel (20) (Zuglói Sasok ) |
SZOBONYA Miklós Marcell (2) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KKS | I | GY, 64 - 89 | 10 - 2 |
DELY Dániel (23) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (2) (Zuglói Sasok ) |
TAMÁSI Pál Mátyás (5) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | GY, 66 - 79 | 11 - 2 |
DELY Dániel (23) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (2) (Zuglói Sasok ) |
KEREKES Ákos (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Vigh Barnabás Dominik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Újpest-MT/A | O | GY, 80 - 72 | 12 - 2 |
DELY Dániel (25) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (2) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (11) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BLF KK | I | V, 94 - 72 | 12 - 3 |
ERDŐS Artúr (32) (BLF KK) |
MOLNÁR-SÓVÁGÓ Tamás (1) (BLF KK) |
TARR Zalán (5) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Tahin András, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
43. forduló | Budapesti Bikák | I | V, 73 - 56 | 12 - 4 |
NAGY András Máté (30) (Budapesti Bikák) |
NAGY András Máté (4) (Budapesti Bikák) |
TARR Zalán (5) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Budai Sport Központ | Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
46. forduló | Óbudai Kaszások/B | O | GY, 79 - 55 | 13 - 4 |
DELY Dániel (24) (Zuglói Sasok ) |
PŐŐR Nimród (1) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (10) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Fulai Bátor Szebasztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
47. forduló | Csepel - Bontó | I | GY, 70 - 81 | 14 - 4 |
DELY Dániel (27) (Zuglói Sasok ) |
TARR Zalán (3) (Zuglói Sasok ) |
DELY Dániel (3) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Győri Ferenc, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
48. forduló | Budapesti Bikák | O | V, 59 - 71 | 14 - 5 |
TARR Zalán (17) (Zuglói Sasok ) |
BOLDOG Gergely (2) (Zuglói Sasok ) |
TARR Zalán (5) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49. forduló | TFSE | I | GY, 51 - 84 | 15 - 5 |
DELY Dániel (28) (Zuglói Sasok ) |
HÁMORI Botond (4) (TFSE) |
SINKOVICS Marcell (2) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Vigh Balázs, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
45. forduló | Budapest Basket | I | V, 66 - 65 | 15 - 6 |
MEDVEI Keve Károly (24) (Budapest Basket) |
DECZKI-TÓTH Ádám (4) (Budapest Basket) |
SZOBONYA Miklós Marcell (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Kara Zsombor |