Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BLF KK | I | V, 125 - 44 | 0 - 1 |
TÓTH Krisztián (32) (BLF KK) |
TÓTH Krisztián (3) (BLF KK) |
LUKOVICH Marcell (7) (Ziccer KS) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SZPA-HSE U18 | O | GY, 56 - 52 | 1 - 1 |
PÁTKAI Jordán (21) (SZPA-HSE U18) |
PÁTKAI Jordán (3) (SZPA-HSE U18) |
TAKÁCS Immánuel (4) (SZPA-HSE U18) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Keresztúri SE | I | GY, 56 - 64 | 2 - 1 |
LUKOVICH Marcell (16) (Ziccer KS) |
LUKOVICH Marcell (3) (Ziccer KS) |
ÁDÁM Máté (2) (Ziccer KS) |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. | Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zuglói Sasok | O | V, 50 - 104 | 2 - 2 |
KOCSIS András Vince (26) (Zuglói Sasok ) |
LUKOVICH Marcell (2) (Ziccer KS) |
SINKOVICS Marcell (4) (Zuglói Sasok ) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KKS | I | V, 72 - 39 | 2 - 3 |
TASNÁDI Bence Gergely (18) (KKS) |
TAMÁSI Pál Mátyás (3) (KKS) |
TASNÁDI Bence Gergely (4) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | V, 46 - 85 | 2 - 4 |
BARNA András Bence (20) (Ziccer KS) |
CSEH Bence (3) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
SIMKÓ Ádám (2) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Újpest-MT/A | I | V, 120 - 37 | 2 - 5 |
BERÁR-GUÓTH Milán (26) (Újpest-MT/A) |
SZENTGYÖRGYI Zsombor (2) (Újpest-MT/A) |
CSILLAG Gergő Zsolt (3) (Ziccer KS) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Horváth Péter, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
51. forduló | Regi Waldorf U18 | O | GY, 83 - 38 | 3 - 5 |
SIMKÓ Ádám (25) (Ziccer KS) |
SIMKÓ Ádám (8) (Ziccer KS) |
LUKOVICH Marcell (3) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52. forduló | Budafok | I | V, 73 - 62 | 3 - 6 |
SZIGETI Huba (23) (Budafok) |
MAYER Barna (2) (Budafok) |
SIMKÓ Ádám (9) (Ziccer KS) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
53. forduló | Malév SC | O | V, 62 - 81 | 3 - 7 |
SMITH Christopher David (30) (Malév SC) |
BARNA András Bence (2) (Ziccer KS) |
ÁDÁM Máté (4) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
59. forduló | SZPA-HSE U18 | I | V, 80 - 60 | 3 - 8 |
SOLYMOSI Dániel (24) (SZPA-HSE U18) |
PÁTKAI Jordán (7) (SZPA-HSE U18) |
BOROMISZA Máté (5) (Ziccer KS) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Sancilio Mattia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
58. forduló | Keresztúri SE | O | V, 61 - 64 | 3 - 9 |
LUKOVICH Marcell (27) (Ziccer KS) |
LUKOVICH Marcell (5) (Ziccer KS) |
KÖTELES Mátyás (3) (Keresztúri SE) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
62. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 82 - 62 | 4 - 9 |
NAGY Soma (26) (Józsefvárosi KC) |
LUKOVICH Marcell (3) (Ziccer KS) |
NAGY Soma (4) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
63. forduló | Újpest-MT/B | I | V, 44 - 39 | 4 - 10 |
SALLAI Bence (15) (Újpest-MT/B) |
SALLAI Bence (2) (Újpest-MT/B) |
ÁDÁM Máté (4) (Ziccer KS) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Tahin András, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
56. forduló | Malév SC | I | V, 79 - 41 | 4 - 11 |
SMITH Christopher David (21) (Malév SC) |
TÓTH Balázs (2) (Malév SC) |
ÁDÁM Máté (2) (Ziccer KS) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
55. forduló | Budafok | O | V, 52 - 60 | 4 - 12 |
MAYER Barna (15) (Budafok) |
MAYER Barna (3) (Budafok) |
LUKOVICH Marcell (4) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
65. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 58 - 70 | 5 - 12 |
NAGY Soma (18) (Józsefvárosi KC) |
LUKOVICH Marcell (3) (Ziccer KS) |
NAGY Soma (4) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács István, Fulai Bátor Szebasztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
66. forduló | Újpest-MT/B | O | V, 44 - 93 | 5 - 13 |
NAGYGYÖRGY Zalán (17) (Újpest-MT/B) |
SIMKÓ Ádám (1) (Ziccer KS) |
KARLI-KUTI Mátyás (3) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
54. forduló | Regi Waldorf U18 | I | GY, 46 - 69 | 6 - 13 |
L.LAKI Pál (15) (Regi Waldorf U18) |
LUKOVICH Marcell (3) (Ziccer KS) |
FARKAS Attila Máté (3) (Regi Waldorf U18) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőke Gábor |