Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Terézvárosi BC | O | V, 44 - 60 | 0 - 1 |
NEMES Bertalan (18) (Unitef-Céh) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (2) (Terézvárosi BC) |
NEMES Bertalan (6) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BEAC István Öregfiúk | I | GY, 41 - 72 | 1 - 1 |
DR. TORMA Péter (20) (Unitef-Céh) |
DANÓCZY Richárd László (2) (BEAC István Öregfiúk) |
NEMES Bertalan (3) (Unitef-Céh) |
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | H. Zrínyi Veterans | O | GY, 68 - 67 | 2 - 1 |
DR. TORMA Péter (27) (Unitef-Céh) |
BARSI Zoltán (4) (H. Zrínyi Veterans) |
NEMES Bertalan (4) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Szőke Attila, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Külker SC | O | V, 65 - 81 | 2 - 2 |
DR. TORMA Péter (27) (Unitef-Céh) |
KATONA Sándor (3) (Unitef-Céh) |
DR. TORMA Péter (5) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Albatrosz | O | V, 39 - 85 | 2 - 3 |
SIMON Péter Gábor (31) (Albatrosz) |
KISS Sándor (3) (Albatrosz) |
BENKÓ Dániel (5) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Csepel-Bontó/Senior | I | V, 70 - 50 | 2 - 4 |
DR. TORMA Péter (26) (Unitef-Céh) |
BARCSA László (2) (Csepel-Bontó/Senior) |
BALOG György Attila (6) (Csepel-Bontó/Senior) |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BKG Senior | O | GY, 61 - 46 | 3 - 4 |
DR. TORMA Péter (26) (Unitef-Céh) |
DR. TORMA Péter (1) (Unitef-Céh) |
NEMES Bertalan (5) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BEAC István Öregfiúk | O | V, 40 - 50 | 3 - 5 |
VERBŐCZY Kristóf (16) (Unitef-Céh) |
GOMBKÖTŐ Nimród Márk (3) (BEAC István Öregfiúk) |
NEMES Bertalan (5) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Chemol | I | V, 56 - 45 | 3 - 6 |
JÁSZ Levente (24) (Chemol) |
JÁSZ Levente (2) (Chemol) |
NEMES Bertalan (7) (Unitef-Céh) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Terézvárosi BC | I | GY, 38 - 41 | 4 - 6 |
MÁNDOKY Balázs (23) (Terézvárosi BC) |
MÁNDOKY Zsolt (1) (Terézvárosi BC) |
MÁNDOKY Balázs (4) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Chemol | O | GY, 58 - 36 | 5 - 6 |
DR. TORMA Péter (28) (Unitef-Céh) |
- |
JÁSZ Levente (4) (Chemol) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | H. Zrínyi Veterans | I | GY, 41 - 58 | 6 - 6 |
DR. TORMA Péter (23) (Unitef-Céh) |
BARNA Márton (3) (H. Zrínyi Veterans) |
JAKUBIK Dániel (2) (H. Zrínyi Veterans) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Albatrosz | I | V, 56 - 36 | 6 - 7 |
DR. TORMA Péter (14) (Unitef-Céh) |
KISS Sándor (2) (Albatrosz) |
BAK Tamás (5) (Albatrosz) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Külker SC | I | V, 62 - 41 | 6 - 8 |
DR. TORMA Péter (21) (Unitef-Céh) |
SEBESTYÉN Tibor (2) (Külker SC) |
KECSKÉS Péter (3) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Csepel-Bontó/Senior | O | GY, 68 - 51 | 7 - 8 |
DR. TORMA Péter (34) (Unitef-Céh) |
MOGYORÓSI Gergely (1) (Csepel-Bontó/Senior) |
MOGYORÓSI Gergely (5) (Csepel-Bontó/Senior) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BKG Senior | I | V, 56 - 55 | 7 - 9 |
SZATMÁRI Ákos (31) (BKG Senior) |
SZATMÁRI Ákos (4) (BKG Senior) |
SZATMÁRI Ákos (7) (BKG Senior) |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |