Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BEAC Kobak | O | GY, 67 - 63 | 1 - 0 |
HERCZEG Barnabás (25) (7 + SC) |
VERECZKEY Lajos (3) (BEAC Kobak) |
MEDGYESI Péter (5) (BEAC Kobak) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Eldorádó KE | I | V, 87 - 45 | 1 - 1 |
SZABÓ Péter (28) (Eldorádó KE) |
SZABÓ Péter (8) (Eldorádó KE) |
HOMA Csaba (2) (Eldorádó KE) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Powear-TFT | O | GY, 60 - 48 | 2 - 1 |
NAGY Péter (21) (7 + SC) |
NAGY Péter (3) (7 + SC) |
BALOGH Levente Ákos (5) (Powear-TFT) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bravos | I | V, 77 - 73 | 2 - 2 |
NAGY Péter (28) (7 + SC) |
MUNTEÁN András Gyula (4) (Bravos) |
NAGY Péter (7) (7 + SC) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Hobbi SK | O | GY, 88 - 53 | 3 - 2 |
HERCZEG Barnabás (26) (7 + SC) |
BALOGH Péter Gábor (4) (Hobbi SK) |
NAGY Péter (9) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | E5vös NGRK | I | V, 82 - 46 | 3 - 3 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (22) (E5vös NGRK) |
IKLÓDI Zsolt (4) (E5vös NGRK) |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Cap City Crew | O | GY, 69 - 64 | 4 - 3 |
NAGY Péter (30) (7 + SC) |
ZSIGMOND András (3) (Cap City Crew) |
NAGY Péter (12) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Diósdi Sasok KE | I | GY, 59 - 61 | 5 - 3 |
SZUNDY Gábor (27) (Diósdi Sasok KE) |
NAGY Péter (2) (7 + SC) |
NAGY Péter (4) (7 + SC) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hervay Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE Senior | I | V, 74 - 71 | 5 - 4 |
MERL Ferenc (21) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (4) (TFSE Senior) |
NAGY Péter (13) (7 + SC) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai Mind1 | O | GY, 74 - 50 | 6 - 4 |
NAGY Péter (29) (7 + SC) |
NAGY Péter (4) (7 + SC) |
KOVÁCS András (4) (Budai Mind1) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Vida József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Színyei KC | I | V, 80 - 78 | 6 - 5 |
GORSZKIJ Jaroszlav Vlagyimirovics (41) (Színyei KC) |
NAGY Péter (5) (7 + SC) |
GORSZKIJ Jaroszlav Vlagyimirovics (10) (Színyei KC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budafok/B | O | GY, 57 - 48 | 7 - 5 |
NAGY Péter (27) (7 + SC) |
NAGY Péter (4) (7 + SC) |
EMDADI Toraj (6) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Attila, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Powear-TFT | I | GY, 69 - 74 | 8 - 5 |
KRASZNAI Tibor (46) (Powear-TFT) |
KRASZNAI Tibor (8) (Powear-TFT) |
KRASZNAI Tibor (14) (Powear-TFT) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BEAC Kobak | I | V, 58 - 43 | 8 - 6 |
HEDRY Zsolt (20) (BEAC Kobak) |
VALUSKA László (1) (BEAC Kobak) |
EMDADI Toraj (7) (7 + SC) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Eldorádó KE | O | GY, 52 - 38 | 9 - 6 |
EMDADI Toraj (17) (7 + SC) |
BAKONDI János Attila (2) (Eldorádó KE) |
BAKONDI János Attila (5) (Eldorádó KE) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budai TriplaDupla | I | GY, 57 - 74 | 10 - 6 |
EMDADI Toraj (19) (7 + SC) |
PAPP Áron (5) (Budai TriplaDupla) |
NAGY Péter (4) (7 + SC) |
Aréna: Kertészeti Egyetem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budai Bikák | O | V, 50 - 59 | 10 - 7 |
NAGY Péter (15) (7 + SC) |
KOVÁCS Balázs András (3) (Budai Bikák) |
LAKOS Tamás Attila (3) (Budai Bikák) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Bravos | O | V, 55 - 61 | 10 - 8 |
VÁRI Balázs (26) (Bravos) |
VÁRI Balázs (3) (Bravos) |
EMDADI Toraj (7) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Hobbi SK | I | GY, 51 - 70 | 11 - 8 |
NAGY Péter (41) (7 + SC) |
NAGY Péter (6) (7 + SC) |
NAGY Péter (7) (7 + SC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | E5vös NGRK | O | V, 73 - 76 | 11 - 9 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (33) (E5vös NGRK) |
NAGY Péter (3) (7 + SC) |
NAGY Péter (10) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Cap City Crew | I | GY, 60 - 66 | 12 - 9 |
NAGY Péter (28) (7 + SC) |
NAGY Péter (7) (7 + SC) |
EMDADI Toraj (5) (7 + SC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Törekvés SE | I | GY, 69 - 72 | 13 - 9 |
NAGY Péter (38) (7 + SC) |
DR. HORVÁTH Ákos Márk (3) (Törekvés SE) |
NAGY Péter (8) (7 + SC) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Borsos Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Törekvés SE | O | GY, 61 - 58 | 14 - 9 |
NAGY Péter (28) (7 + SC) |
NAGY Péter (2) (7 + SC) |
BOZSIK Krisztián (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budai Bikák | I | V, 80 - 76 | 14 - 10 |
NAGY Péter (32) (7 + SC) |
NAGY Péter (5) (7 + SC) |
EMDADI Toraj (8) (7 + SC) |
Aréna: Újbudai Petőfi Sándor Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Színyei KC | O | GY, 84 - 57 | 15 - 10 |
NAGY Péter (32) (7 + SC) |
NAGY Péter (7) (7 + SC) |
GORSZKIJ Jaroszlav Vlagyimirovics (8) (Színyei KC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Diósdi Sasok KE | O | GY, 85 - 41 | 16 - 10 |
NAGY Péter (24) (7 + SC) |
NAGY Péter (4) (7 + SC) |
HERCZEG Barnabás (2) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Budafok/B | I | GY, 43 - 53 | 17 - 10 |
NAGY Péter (18) (7 + SC) |
GULYÁS Levente Bence (3) (Budafok/B) |
NAGY Péter (5) (7 + SC) |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budai TriplaDupla | O | GY, 52 - 51 | 18 - 10 |
NAGY Péter (31) (7 + SC) |
NAGY Péter (3) (7 + SC) |
NAGY Péter (8) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | TFSE Senior | O | GY, 82 - 73 | 19 - 10 |
NAGY Péter (39) (7 + SC) |
NAGY Péter (5) (7 + SC) |
NAGY Péter (12) (7 + SC) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Budai Mind1 | I | GY, 58 - 59 | 20 - 10 |
EMDADI Toraj (22) (7 + SC) |
DEÁK Attila (3) (Budai Mind1) |
EMDADI Toraj (6) (7 + SC) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás |