Műsor - 2022. október 1. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | CKE II. |
O |
GY, 80 - 73
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Váczi Mihály |
Műsor - 2022. október 7. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen |
I |
V, 84 - 77
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kisházi Béla Kálmán |
Műsor - 2022. október 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | DEAC II. |
I |
V, 87 - 67
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
Műsor - 2022. november 6. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Gyulai Color KE |
O |
GY, 103 - 73
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Márkus Gábor Péter |
Műsor - 2022. november 10. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Cívis KK U23 |
I |
V, 77 - 64
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik |
Műsor - 2022. december 4. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Békéscsabai KK |
O |
V, 63 - 97
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Műsor - 2023. február 12. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | CKE II. |
I |
V, 74 - 61
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Műsor - 2023. február 17. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Tiszakécske VSE |
I |
V, 83 - 51
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Mezei Tibor |
Műsor - 2023. február 24. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Eszterházy SC |
I |
V, 90 - 56
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Lónáth László |
Műsor - 2023. március 5. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen |
O |
GY, 65 - 50
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Műsor - 2023. március 19. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | DEAC II. |
O |
V, 50 - 56
|
3 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Műsor - 2023. március 25. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Gyulai Color KE |
I |
GY, 60 - 108
|
4 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Műsor - 2023. április 2. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Cívis KK U23 |
O |
GY, 73 - 71
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Műsor - 2023. április 15. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Békéscsabai KK |
I |
V, 109 - 66
|
5 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik |
Műsor - 2023. április 23. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Eszterházy SC |
O |
V, 57 - 71
|
5 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
Műsor - 2023. május 14. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Tiszakécske VSE |
O |
GY, 69 - 64
|
6 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |