Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | REGI Waldorf U23 | I | GY, 33 - 109 | 1 - 0 |
ERDŐDI Márta Krisztina (24) (Külker SC) |
NÁNDORI Nóra Hanga (3) (REGI Waldorf U23) |
KOCSIS Andrea (3) (Külker SC) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC Bics | O | GY, 56 - 26 | 2 - 0 |
ERDŐDI Márta Krisztina (15) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (2) (Külker SC) |
SZENTKIRÁLYI Réka Vera (4) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC Senior | I | GY, 46 - 74 | 3 - 0 |
ERDŐDI Márta Krisztina (18) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (2) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (2) (Külker SC) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Párkány Street | O | GY, 60 - 29 | 4 - 0 |
LUTCHE Klaudia (14) (Külker SC) |
- |
FARKAS Gabriella (3) (Párkány Street) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PSK Csepel | I | GY, 44 - 70 | 5 - 0 |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (18) (PSK Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (5) (PSK Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Parthus SE | I | GY, 58 - 79 | 6 - 0 |
LUTCHE Klaudia (21) (Külker SC) |
PAPP Ízisz (3) (Parthus SE) |
HAJNA Sarolta (2) (Parthus SE) |
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ferencvárosi KE | O | GY, 81 - 46 | 7 - 0 |
ERDŐDI Márta Krisztina (23) (Külker SC) |
ROJAS-AZARY Manuela Constanza (2) (Ferencvárosi KE) |
LUDÁNYI-PAPP Eszter (2) (Ferencvárosi KE) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Treff 07 SE | I | GY, 39 - 63 | 8 - 0 |
LUTCHE Klaudia (18) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (2) (Külker SC) |
LOSONCZY Orsolya Etelka (3) (Treff 07 SE) |
Aréna: Szent István Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 52 - 71 | 9 - 0 |
ERDŐDI Márta Krisztina (20) (Külker SC) |
GRIFFITHS Emese Jane (2) (ELTE BEAC) |
HERCZEG Sarolta Mónika (4) (Külker SC) |
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Törekvés SE | O | GY, 55 - 50 | 10 - 0 |
ERDŐDI Márta Krisztina (16) (Külker SC) |
VAJAI Virág Viktória (2) (Törekvés SE) |
KÁRPÁTI Csilla Veronika (3) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 65 - 54 | 11 - 0 |
DÁVID Dóra (17) (Józsefvárosi KC) |
TÓTH Kitti (2) (Külker SC) |
DÁVID Dóra (3) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | REGI Waldorf U23 | O | GY, 126 - 19 | 12 - 0 |
LUTCHE Klaudia (35) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (2) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (1) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BEAC Bics | I | GY, 48 - 60 | 13 - 0 |
LUTCHE Klaudia (22) (Külker SC) |
HAJDU Dóra (3) (BEAC Bics) |
LUTCHE Klaudia (6) (Külker SC) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BEAC BLSE | I | V, 62 - 40 | 13 - 1 |
LUTCHE Klaudia (20) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (3) (Külker SC) |
UJVÁRY Judit (3) (BEAC BLSE) |
Aréna: Újbudai Petőfi Sándor Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Párkány Street | I | GY, 42 - 64 | 14 - 1 |
BÉRCZINÉ MIHALIK Katalin (14) (Külker SC) |
BRIXEL Mónika (4) (Párkány Street) |
LUTCHE Klaudia (2) (Külker SC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PSK Csepel | O | GY, 81 - 40 | 15 - 1 |
LUTCHE Klaudia (25) (Külker SC) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK Csepel) |
TÓTH Kitti (2) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BEAC Senior | O | GY, 105 - 40 | 16 - 1 |
NAGYNÉ FOGAS Ildikó (21) (BEAC Senior) |
TÓTH Kitti (4) (Külker SC) |
LUTCHE Klaudia (5) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Parthus SE | O | GY, 89 - 59 | 17 - 1 |
ERDŐDI Márta Krisztina (28) (Külker SC) |
PAPP Tünde Angéla (2) (Parthus SE) |
PAPP Ízisz (5) (Parthus SE) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ferencvárosi KE | I | GY, 50 - 75 | 18 - 1 |
ERDŐDI Márta Krisztina (21) (Külker SC) |
ROJAS-AZARY Manuela Constanza (2) (Ferencvárosi KE) |
ERDŐDI Márta Krisztina (3) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 39 - 52 | 19 - 1 |
SZENTKIRÁLYI Réka Vera (18) (Külker SC) |
DÁVID Dóra (3) (Józsefvárosi KC) |
KÁRPÁTI Csilla Veronika (4) (Külker SC) |
Aréna: PPKE Tornacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Treff 07 SE | O | GY, 86 - 48 | 20 - 1 |
CSEH Karolina Mariann (16) (Külker SC) |
GAJDA-GAÁL Zsófia (4) (Treff 07 SE) |
PÁSZTOR Sára (4) (Treff 07 SE) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 65 - 54 | 21 - 1 |
ERDŐDI Márta Krisztina (20) (Külker SC) |
GRIFFITHS Emese Jane (2) (ELTE BEAC) |
ERDŐDI Márta Krisztina (2) (Külker SC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Törekvés SE | I | V, 44 - 34 | 21 - 2 |
SZENTKIRÁLYI Réka Vera (11) (Külker SC) |
REDLING Blanka (3) (Törekvés SE) |
SZABÓ Alexandra (4) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | BEAC BLSE | O | V, 60 - 61 | 21 - 3 |
NAGY Viktória (27) (BEAC BLSE) |
TÓTH Kitti (2) (Külker SC) |
NAGY Viktória (9) (BEAC BLSE) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |