Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Bonyhádi KSE U11 | O | V, 26 - 39 | 0 - 1 |
SZEGEDI Viktória (18) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
HORVÁTH Laura Dorka (2) (Bonyhádi KSE U11) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 11 - 26 | 1 - 1 |
SZEGEDI Viktória (12) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
FERI Merlin (2) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | GYKSE Babits Manók | I | GY, 9 - 27 | 2 - 1 |
MARTOS Luca (19) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
SAJBEN Csanád (2) (GYKSE Babits Manók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | O | - | - | |||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | V, 13 - 10 | 2 - 2 |
PANKOVICS Gergő (8) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok) |
- |
BENEDECZKI Fruzsina Manna (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Farkas Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | GYKSE Garay Gladiátorok | O | - | - | |||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | GYKSE Babits Manók | O | GY, 29 - 8 | 3 - 2 |
MARTOS Luca (12) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
HURTONY Laura (2) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | V, 33 - 29 | 3 - 3 |
SZŐCS-BÖRÖCZ Flóra (19) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
- |
MARTOS Luca (1) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 20 - 39 | 3 - 4 |
MARTOS Luca (14) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
MARTOS Luca (2) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Lipovszky Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai NKK - Gyaxi | I | GY, 21 - 30 | 4 - 4 |
MARTOS Luca (16) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
BACHUSZ Susi Blanka (2) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | GYKSE Babits Manók | I | GY, 18 - 20 | 5 - 4 |
TÖLGYESI Éva (14) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
REINAUER Máté (4) (GYKSE Babits Manók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | O | V, 15 - 33 | 5 - 5 |
BOGNÁR Izabella Dina (22) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
- |
KÁLDI Emili Rebeka (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Dávid Róbert, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 17 - 24 | 5 - 6 |
MARTOS Luca (9) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
FERI Flóra (2) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | GYKSE Garay Gladiátorok | I | GY, 11 - 19 | 6 - 6 |
MARTOS Luca (9) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
- |
SULYOK Réka (1) (Atomerőmű KSC Dienes Cicák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Dávid Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Max | O | V, 11 - 72 | 6 - 7 |
HAÁSZ Petra (19) (Atomerőmű KSC Gyaxi Max) |
- |
MOLNÁR-TAKSONYI Kende (4) (Atomerőmű KSC Gyaxi Max) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Baka Gidák | I | V, 50 - 16 | 6 - 8 |
UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (13) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
- |
FRICSI Dóra Andrea (2) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Domokos Lőrinc |