Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tiszaparti Kistigrisek | O | - | - | ||||
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Viperák | O | - | - | ||||
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Mile Gábor, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Viperák | I | GY, 12 - 60 | 1 - 2 |
NYESŐ Katica (13) (Szolnoki Olaj KK U10) |
- |
KOVÁCS Abigél Tímea (3) (Szolnoki Olaj KK U10) |
|
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Tóth Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JKSE Kosársuli U10 | O | V, 43 - 48 | 1 - 3 |
RAKIC Relja (18) (JKSE Kosársuli U10) |
- |
RAKIC Relja (6) (JKSE Kosársuli U10) |
|
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mini Mamba | O | GY, 40 - 21 | 2 - 3 |
NYESŐ Katica (9) (Szolnoki Olaj KK U10) |
- |
MÁRK Lotti (2) (Szolnoki Olaj KK U10) |
|
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JKSE Kosársuli U10 | I | GY, 26 - 46 | 3 - 3 |
NYESŐ Katica (13) (Szolnoki Olaj KK U10) |
- |
FAZEKAS Balázs (2) (Szolnoki Olaj KK U10) |
|
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tiszaparti Kistigrisek | I | GY, 40 - 42 | 4 - 3 |
SZABÓ Lola Enikő (12) (Tiszaparti Kistigrisek) |
- |
MESTER Nóra (2) (Tiszaparti Kistigrisek) |
|
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mini Mamba | I | GY, 15 - 68 | 5 - 3 |
NYESŐ Katica (21) (Szolnoki Olaj KK U10) |
- |
TÖRÖK Sebestyén (2) (Mini Mamba) |
|
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Mezei Tibor, Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karcagi SE Pusztai Viperabébik | O | GY, 30 - 27 | 6 - 3 |
NYESŐ Katica (10) (Szolnoki Olaj KK U10) |
- |
MÁRK Lotti (2) (Szolnoki Olaj KK U10) |
|
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karcagi SE Pusztai Viperabébik | I | V, 44 - 15 | 6 - 4 |
KOCSIS Marcell (17) (Karcagi SE Pusztai Viperabébik) |
- |
SÁNDOR Gergő (3) (Karcagi SE Pusztai Viperabébik) |
|
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karcagi SE Oroszlánkák | O | - | - | ||||
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karcagi SE Oroszlánkák | I | - | - | ||||
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szőcs Béla |