Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Százhalombattai KSE | O | V, 61 - 66 | 0 - 1 |
KATONA Bianka Krisztina (18) (Százhalombattai KSE) |
STRUPKA Renáta (2) (Százhalombattai KSE) |
KATONA Bianka Krisztina (5) (Százhalombattai KSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Parthus SE | I | GY, 37 - 71 | 1 - 1 |
SVÁB Auguszta Veronika (17) (TFSE U23) |
PAPP Ízisz (3) (Parthus SE) |
SVÁB Auguszta Veronika (7) (TFSE U23) |
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PILIS BASKET | O | V, 48 - 60 | 1 - 2 |
HORVÁTH Dóra (25) (PILIS BASKET) |
CSISZÉR Klára (3) (TFSE U23) |
HORVÁTH Dóra (7) (PILIS BASKET) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Novák Bence, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Parthus SE | O | GY, 71 - 70 | 2 - 2 |
PAPP Ízisz (28) (Parthus SE) |
PAPP Ízisz (4) (Parthus SE) |
PAPP Ízisz (6) (Parthus SE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 75 - 54 | 2 - 3 |
SOLTÉSZ Viktória (24) (Százhalombattai KSE) |
KATONA Bianka Krisztina (1) (Százhalombattai KSE) |
STRUPKA Renáta (5) (Százhalombattai KSE) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Monor SE U18 | I | GY, 31 - 83 | 3 - 3 |
SVÁB Auguszta Veronika (33) (TFSE U23) |
KOVÁCS Lilla Katalin (1) (TFSE U23) |
SVÁB Auguszta Veronika (7) (TFSE U23) |
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Monor SE | I | GY, 44 - 94 | 4 - 3 |
SVÁB Auguszta Veronika (26) (TFSE U23) |
SVÁB Auguszta Veronika (3) (TFSE U23) |
FÖLDESI Zsófia (5) (TFSE U23) |
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Monor SE | O | GY, 61 - 49 | 5 - 3 |
RADVÁNYI Rebeka Judit (16) (Monor SE) |
PATAI Panka Lotti (3) (TFSE U23) |
MÁRIÁS Fruzsina (3) (Monor SE) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Monor SE U18 | O | GY, 76 - 30 | 6 - 3 |
FEJÉR Zsófia Zsuzsanna (14) (TFSE U23) |
- |
SERES Dóra (2) (Monor SE U18) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PILIS BASKET | I | V, 70 - 56 | 6 - 4 |
BAYER Helga (25) (TFSE U23) |
STOCKER Petra Zsuzsa (6) (PILIS BASKET) |
HORVÁTH Dóra (5) (PILIS BASKET) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PILIS BASKET | O | V, 47 - 61 | 6 - 5 |
HORVÁTH Dóra (30) (PILIS BASKET) |
VARGA Anita (2) (TFSE U23) |
HORVÁTH Dóra (8) (PILIS BASKET) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 61 - 41 | 6 - 6 |
KATONA Bianka Krisztina (19) (Százhalombattai KSE) |
KATONA Bianka Krisztina (4) (Százhalombattai KSE) |
BAYER Helga (6) (TFSE U23) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy László, Liktor Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Százhalombattai KSE | O | V, 63 - 71 | 6 - 7 |
KONCSÁR Eszter (22) (Százhalombattai KSE) |
KONCSÁR Eszter (2) (Százhalombattai KSE) |
FÖLDESI Zsófia (5) (TFSE U23) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PILIS BASKET | I | V, 67 - 45 | 6 - 8 |
HORVÁTH Dóra (36) (PILIS BASKET) |
PATAI Panka Lotti (1) (TFSE U23) |
HORVÁTH Dóra (10) (PILIS BASKET) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PILIS BASKET | I | V, 66 - 41 | 6 - 9 |
SZABÓ Berta Ilona (22) (PILIS BASKET) |
STOCKER Petra Zsuzsa (3) (PILIS BASKET) |
SZABÓ Berta Ilona (6) (PILIS BASKET) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Parthus SE | I | GY, 54 - 76 | 7 - 9 |
CZIVINGER Lilla (16) (TFSE U23) |
KALMÁR Eszter (2) (Parthus SE) |
PAPP Ízisz (4) (Parthus SE) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Magda János József (Agócs Gábor Mihály) |