Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Monor SE | I | GY, 72 - 87 | 1 - 0 |
VAINER Zsombor (24) (BLF KK) |
TÓTH Krisztián (2) (BLF KK) |
KATONA Bence (9) (BLF KK) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Herceghalmi Tigrisek | O | GY, 115 - 52 | 2 - 0 |
KATONA Bence (20) (BLF KK) |
BÁCSALMÁSI Péter (1) (Herceghalmi Tigrisek) |
KATONA Bence (3) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Gödi SE | I | GY, 53 - 101 | 3 - 0 |
TÓTH Krisztián (27) (BLF KK) |
MOLNÁR Bátor Marcell (1) (Gödi SE) |
BODOR Csaba Bálint (4) (BLF KK) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Miklósi László, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapest Bikák | O | GY, 116 - 45 | 4 - 0 |
VAINER Zsombor (41) (BLF KK) |
HAMMER Botond (2) (Budapest Bikák) |
BODOR Csaba Bálint (5) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Miklósi KékRókák KE | I | GY, 55 - 114 | 5 - 0 |
VAINER Zsombor (26) (BLF KK) |
TREPÁK Márk (1) (Miklósi KékRókák KE) |
KATONA Bence (5) (BLF KK) |
Aréna: Miklóssy János Sportközpont | Játékvezetők: Magda János József, Szablár Dorina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Miklósi KékRókák KE | O | GY, 104 - 73 | 6 - 0 |
KISS Koppány Jenő (22) (Miklósi KékRókák KE) |
KISS Koppány Jenő (3) (Miklósi KékRókák KE) |
GERGŐ János (4) (Miklósi KékRókák KE) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapest Bikák | I | GY, 74 - 80 | 7 - 0 |
BETEGH Soma (27) (Budapest Bikák) |
BETEGH Soma (4) (Budapest Bikák) |
BETEGH Soma (5) (Budapest Bikák) |
Aréna: The British International School | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Gödi SE | O | GY, 116 - 22 | 8 - 0 |
VAINER Zsombor (22) (BLF KK) |
ERHARDT Péter Fülöp (1) (BLF KK) |
ERDŐS Artúr (4) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Liktor Viktor, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Herceghalmi Tigrisek | I | GY, 44 - 104 | 9 - 0 |
KATONA Bence (19) (BLF KK) |
- |
SELMECZI Vilmos Vazul (5) (Herceghalmi Tigrisek) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Miklósi László, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Monor SE | O | GY, 103 - 69 | 10 - 0 |
VAINER Zsombor (22) (BLF KK) |
TÓTH Krisztián (2) (BLF KK) |
KATONA Bence (6) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Monor SE | I | GY, 46 - 73 | 11 - 0 |
TÓTH Krisztián (20) (BLF KK) |
- |
KOTHAJ Máté (3) (Monor SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Miklósi KékRókák KE | O | GY, 89 - 67 | 12 - 0 |
VAINER Zsombor (24) (BLF KK) |
KISS Koppány Jenő (1) (Miklósi KékRókák KE) |
KISS Vajk Ferenc (4) (Miklósi KékRókák KE) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Hamzi Virág, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Miklósi KékRókák KE | I | GY, 65 - 77 | 13 - 0 |
VAINER Zsombor (33) (BLF KK) |
KISS Koppány Jenő (2) (Miklósi KékRókák KE) |
TREPÁK Márk (3) (Miklósi KékRókák KE) |
Aréna: Miklóssy János Sportközpont | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Monor SE | O | GY, 116 - 61 | 14 - 0 |
ERDŐS Artúr (33) (BLF KK) |
BARTHA Dávid (1) (Monor SE) |
CSERMELY Győző (4) (Monor SE) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapest Bikák | O | GY, 96 - 47 | 15 - 0 |
ERDŐS Artúr (22) (BLF KK) |
- |
ERHARDT Péter Fülöp (7) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Miklósi KékRókák KE | O | GY, 95 - 72 | 16 - 0 |
ERDŐS Artúr (27) (BLF KK) |
KISS Koppány Jenő (4) (Miklósi KékRókák KE) |
GERGŐ János (9) (Miklósi KékRókák KE) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Belák Zoltán, Agócs Gábor Mihály (Gyurkovics István János) |