Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nagymaros | I | GY, 51 - 95 | 1 - 0 |
MELISEK Máté (23) (Nagymaros) |
MIKES Tamás Péter (1) (BKG-Veresegyház) |
UJVÁRI Attila (4) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Monor SE Old-ik | I | V, 65 - 63 | 1 - 1 |
KOVÁCS Péter (28) (Monor SE Old-ik) |
UJVÁRI Attila (3) (BKG-Veresegyház) |
KOVÁCS Péter (12) (Monor SE Old-ik) |
Aréna: József Attila Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Miklósi KékRókák KE | O | V, 50 - 108 | 1 - 2 | - | - | |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Gyurkovics István János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Gödöllôi Sportklub | O | GY, 73 - 69 | 2 - 2 |
KOCSIS Bulcsú Bence (24) (Gödöllôi Sportklub) |
MIKES Tamás Péter (4) (BKG-Veresegyház) |
MOSONYI András Zoltán (8) (Gödöllôi Sportklub) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pilis Basket | O | V, 53 - 99 | 2 - 3 |
MANNINGER Marcell (30) (Pilis Basket) |
SZENTE Balázs Tibor (2) (Pilis Basket) |
DUDÁS Máté (3) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Monor SE | I | V, 76 - 56 | 2 - 4 |
SÁNDOR Árpád (17) (BKG-Veresegyház) |
LENDÉR Armand András (3) (Monor SE) |
KISTURI Balázs (2) (Monor SE) |
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nagymaros | O | GY, 110 - 29 | 3 - 4 |
SÁNDOR Árpád (24) (BKG-Veresegyház) |
UJVÁRI Attila (2) (BKG-Veresegyház) |
SMOLEK Róbert (1) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Miklósi KékRókák KE | I | V, 105 - 60 | 3 - 5 |
MEZŐ Imre Egon (33) (Miklósi KékRókák KE) |
MEZŐ Imre Egon (4) (Miklósi KékRókák KE) |
TAKÁCS István (4) (Miklósi KékRókák KE) |
Aréna: Miklóssy János Sportközpont | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TFSE U23 | I | V, 87 - 61 | 3 - 6 |
KATONA Balázs (20) (TFSE U23) |
KATONA Balázs (4) (TFSE U23) |
KATONA Balázs (2) (TFSE U23) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Monor SE Old-ik | O | V, 52 - 66 | 3 - 7 |
KOVÁCS Péter (21) (Monor SE Old-ik) |
LÁZI Barna (3) (BKG-Veresegyház) |
KOVÁCS Péter (7) (Monor SE Old-ik) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Százhalombattai KSE - Pedagógus | I | GY, 75 - 93 | 4 - 7 |
FERTER Attila (37) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
LÁSZLÓFFY Kristóf (4) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
FERTER Attila (7) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Gödöllôi Sportklub | I | V, 112 - 69 | 4 - 8 |
CSIZMADIA Marcell Márk (20) (BKG-Veresegyház) |
GÉCZI Zalán (3) (Gödöllôi Sportklub) |
LÁZI Barna (4) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Százhalombattai KSE - Pedagógus | O | GY, 80 - 65 | 5 - 8 |
FERTER Attila (29) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
CSUBA Attila (5) (BKG-Veresegyház) |
FERTER Attila (5) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE U23 | O | V, 62 - 66 | 5 - 9 |
MIKES Tamás Péter (18) (BKG-Veresegyház) |
MIKES Tamás Péter (2) (BKG-Veresegyház) |
CSUBA Attila (5) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Monor SE | O | V, 88 - 96 | 5 - 10 |
SÁNDOR Árpád (32) (BKG-Veresegyház) |
KÖNTÖS Gergő (5) (Monor SE) |
VARGA Zoltán Gábor (5) (Monor SE) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Pilis Basket | I | V, 110 - 47 | 5 - 11 |
LÁZI Barna (20) (BKG-Veresegyház) |
JUHÁSZ Bence (4) (Pilis Basket) |
LÁZI Barna (6) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Százhalombattai KSE - Pedagógus | O | V, 69 - 78 | 5 - 12 |
TILINGER Bence (29) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
LÁSZLÓFFY Kristóf (3) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
TILINGER Bence (10) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Magda János József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nagymaros | O | GY, 108 - 72 | 6 - 12 |
MELISEK Máté (28) (Nagymaros) |
CSUBA Attila (3) (BKG-Veresegyház) |
MELISEK Máté (5) (Nagymaros) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Liktor Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Monor SE Old-ik | I | V, 78 - 55 | 6 - 13 |
KOVÁCS Péter (22) (Monor SE Old-ik) |
KOVÁCS Péter (4) (Monor SE Old-ik) |
GYÖRGY Ferenc (4) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok | Játékvezetők: Miklósi László, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Százhalombattai KSE - Pedagógus | I | V, 101 - 63 | 6 - 14 |
FERTER Attila (31) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
FERTER Attila (6) (Százhalombattai KSE - Pedagógus) |
CSUBA Attila (9) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Monor SE Old-ik | O | V, 73 - 77 | 6 - 15 |
KOVÁCS Péter (24) (Monor SE Old-ik) |
SZABÓ Bálint Gergely (3) (Monor SE Old-ik) |
LÁZI Barna (3) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nagymaros | I | GY, 34 - 111 | 7 - 15 |
JARDEK Benedek Csaba (21) (BKG-Veresegyház) |
BÁLINT Tamás Zoltán (2) (Nagymaros) |
FEHÉR Máté (1) (Nagymaros) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Miklósi László |