Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Bontó KK | I | V, 81 - 45 | 0 - 1 |
DR. TORMA Péter (26) (Unitef-Céh) |
DR. TORMA Péter (2) (Unitef-Céh) |
NAGYFI László (4) (Bontó KK) |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Győri Ferenc, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Chemol | I | GY, 47 - 52 | 1 - 1 |
DR. TORMA Péter (27) (Unitef-Céh) |
JÁSZ Levente (2) (Chemol) |
JÁSZ Levente (5) (Chemol) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Külker SC | O | V, 70 - 81 | 1 - 2 |
SPÁTH Csaba (36) (Külker SC) |
BÁLINT Zoltán (3) (Külker SC) |
PALATINUS Miklós (6) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Major Ádám, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bontó KK | O | V, 68 - 77 | 1 - 3 |
NAGYFI László (26) (Bontó KK) |
ERŐS Csaba (2) (Bontó KK) |
NAGYFI László (3) (Bontó KK) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Kovács Róbert Márió |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Külker SC | I | V, 78 - 42 | 1 - 4 |
SPÁTH Csaba (37) (Külker SC) |
BUZÁS Sándor Zsolt (1) (Külker SC) |
SPÁTH Csaba (5) (Külker SC) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG Senior | I | V, 62 - 52 | 1 - 5 |
VAVRA András (17) (BKG Senior) |
PALATINUS Miklós (2) (Unitef-Céh) |
VAVRA András (5) (BKG Senior) |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG Senior | O | GY, 67 - 62 | 2 - 5 |
DR. TORMA Péter (21) (Unitef-Céh) |
DR. TORMA Péter (1) (Unitef-Céh) |
DR. TORMA Péter (8) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Külker SC | O | V, 61 - 88 | 2 - 6 |
SPÁTH Csaba (35) (Külker SC) |
BÁLINT Zoltán (3) (Külker SC) |
GYURÁCZ-NÉMETH Iván Ferenc (4) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Chemol | O | GY, 58 - 37 | 3 - 6 |
PALATINUS Miklós (20) (Unitef-Céh) |
JÁSZ Levente (1) (Chemol) |
JÁSZ Levente (6) (Chemol) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Chemol | I | GY, 43 - 76 | 4 - 6 |
DR. TORMA Péter (18) (Unitef-Céh) |
JÁSZ Levente (2) (Chemol) |
PALATINUS Miklós (4) (Unitef-Céh) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Bontó KK | O | V, 64 - 79 | 4 - 7 |
GYURÁCZ-NÉMETH Iván Ferenc (21) (Unitef-Céh) |
BOZÓKI Csaba (5) (Bontó KK) |
GYURÁCZ-NÉMETH Iván Ferenc (5) (Unitef-Céh) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Kovács Róbert Márió |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Külker SC | I | V, 66 - 44 | 4 - 8 |
SPÁTH Csaba (16) (Külker SC) |
BÁLINT Zoltán (2) (Külker SC) |
SPÁTH Csaba (4) (Külker SC) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG Senior | O | GY, 90 - 46 | 5 - 8 |
GYURÁCZ-NÉMETH Iván Ferenc (28) (Unitef-Céh) |
TASNÁDI Dávid (2) (BKG Senior) |
SZATMÁRI Ákos (6) (BKG Senior) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Chemol | O | GY, 61 - 53 | 6 - 8 |
DR. TORMA Péter (22) (Unitef-Céh) |
JÁSZ Levente (4) (Chemol) |
GÖDE Sándor (4) (Chemol) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Bontó KK | I | V, 73 - 63 | 6 - 9 |
MOGYORÓSI Gergely (23) (Bontó KK) |
DR. TORMA Péter (4) (Unitef-Céh) |
NAGYFI László (3) (Bontó KK) |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG Senior | I | V, 84 - 83 | 6 - 10 |
DUKAY Gergely (24) (BKG Senior) |
DUKAY Gergely (3) (BKG Senior) |
PEKIN Alp (6) (BKG Senior) |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hegedűs Attila |