Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TFSE U20 | I | V, 79 - 45 | 0 - 1 |
MÁRKUS Dániel (24) (Dunaharaszti MTK) |
RÉTI Gergely (7) (TFSE U20) |
MÁRKUS Dániel (3) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budavári Sport Egyesület | O | GY, 62 - 61 | 1 - 1 |
MÁRKUS Dániel (22) (Dunaharaszti MTK) |
MÁRKUS Dániel (3) (Dunaharaszti MTK) |
KOSINSKY Gordon Erik (5) (Budavári Sport Egy.) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PSK Csepel | O | V, 72 - 85 | 1 - 2 |
ILLÉS Bence Miklós (21) (PSK Csepel) |
PILLER Bálint Nándor (3) (Dunaharaszti MTK) |
LAKATOS Csaba Balázs (7) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 72 - 58 | 1 - 3 |
MÁRKUS Dániel (35) (Dunaharaszti MTK) |
MÁRKUS Dániel (7) (Dunaharaszti MTK) |
MÁRKUS Dániel (4) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | O | GY, 53 - 50 | 2 - 3 |
MÁRKUS Dániel (17) (Dunaharaszti MTK) |
MÁRKUS Dániel (3) (Dunaharaszti MTK) |
RÉGER Tamás (5) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Csoma Viktor, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok | O | V, 50 - 76 | 2 - 4 |
TAKÁCS Péter (23) (Budafok) |
SÁNDOR Benedek (2) (Dunaharaszti MTK) |
MAROSSY Gergely (6) (Budafok) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budafok U20 | I | V, 73 - 41 | 2 - 5 |
DÁVID Levente (13) (Budafok U20) |
FEKETE Béla Bence (3) (Budafok U20) |
FEGYVERES Máté (1) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZPA-HSE Legends | O | GY, 83 - 69 | 3 - 5 |
KŐVES Gedeon (33) (SZPA-HSE Legends) |
TÖRŐCSIK Marcell Zénó (7) (Dunaharaszti MTK) |
KŐVES Gedeon (8) (SZPA-HSE Legends) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Ludovika SE | O | V, 65 - 83 | 3 - 6 |
LAKATOS Csaba Balázs (23) (Dunaharaszti MTK) |
BURÓ Gergely Richárd (4) (Ludovika SE) |
SIMON Kristóf Kolos (8) (Ludovika SE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | QPAC | O | V, 52 - 83 | 3 - 7 |
HYROSS László Ferenc (20) (QPAC) |
TÖRŐCSIK Marcell Zénó (3) (Dunaharaszti MTK) |
KOVÁCS Balázs (7) (QPAC) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Németh Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kőbánya Oldboys | O | V, 66 - 88 | 3 - 8 |
TÁPAI Zsolt (33) (Kőbánya Oldboys) |
TÁPAI Zsolt (8) (Kőbánya Oldboys) |
TÁPAI Zsolt (5) (Kőbánya Oldboys) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budavári Sport Egyesület | I | V, 66 - 45 | 3 - 9 |
BOZÓ Dániel (23) (Budavári Sport Egy.) |
GYÖRGY Marcell (4) (Dunaharaszti MTK) |
BOZÓ Dániel (5) (Budavári Sport Egy.) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE U20 | O | V, 62 - 99 | 3 - 10 |
RÉTI Gergely (28) (TFSE U20) |
RÉTI Gergely (6) (TFSE U20) |
LAKATOS Csaba Balázs (5) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | PSK Csepel | I | V, 95 - 64 | 3 - 11 |
PÁSZTOR Gábor (25) (PSK Csepel) |
SZABÓ Bence (5) (PSK Csepel) |
PÁSZTOR Gábor (8) (PSK Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MAFC Martos | O | V, 50 - 68 | 3 - 12 |
DR. CSERNÁK Ádám (16) (MAFC Martos) |
SOLTI Dániel (2) (MAFC Martos) |
KŐBER Balázs Máté (4) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 70 - 104 | 3 - 13 |
REICH Dániel (21) (Kiss Lenke KA) |
PILLER Bálint Nándor (2) (Dunaharaszti MTK) |
LAKATOS Csaba Balázs (5) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 67 - 68 | 4 - 13 |
TÓTH Szabolcs (26) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
TÓTH Szabolcs (4) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
MAJOR Előd Bence (5) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budafok U20 | O | V, 61 - 102 | 4 - 14 |
FEKETE Béla Bence (27) (Budafok U20) |
DÁVID Levente (5) (Budafok U20) |
PÁZMÁNDI Marcell (5) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Ludovika SE | I | V, 76 - 43 | 4 - 15 |
SIMON Kristóf Kolos (24) (Ludovika SE) |
SIMON Kristóf Kolos (5) (Ludovika SE) |
SÁNDOR Benedek (2) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budafok | I | V, 80 - 66 | 4 - 16 |
BEGE Máté (17) (Dunaharaszti MTK) |
NAGY Bálint (3) (Dunaharaszti MTK) |
MAROSSY Gergely (4) (Budafok) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | QPAC | I | V, 105 - 70 | 4 - 17 |
HYROSS László Ferenc (27) (QPAC) |
SÁNDOR Benedek (3) (Dunaharaszti MTK) |
KOVÁCS Balázs (7) (QPAC) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC Martos | I | V, 86 - 62 | 4 - 18 |
BIHARI Máté (16) (MAFC Martos) |
NAGY Bálint (3) (Dunaharaszti MTK) |
KÁRPÁTI András (3) (MAFC Martos) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kőbánya Oldboys | I | V, 86 - 71 | 4 - 19 |
ARANYI János Zsolt (21) (Kőbánya Oldboys) |
BEGE Máté (5) (Dunaharaszti MTK) |
ARANYI János Zsolt (2) (Kőbánya Oldboys) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | SZPA-HSE Legends | I | V, 65 - 49 | 4 - 20 |
TULKÁN Máté (32) (SZPA-HSE Legends) |
TULKÁN Máté (8) (SZPA-HSE Legends) |
GACSÁLYI Péter (3) (SZPA-HSE Legends) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István |