Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 77 - 76 | 1 - 0 |
PERSONS Tayler Anthony (28) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
ZSÍROS Péter (10) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PERSONS Tayler Anthony (8) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 67 - 90 | 2 - 0 |
BADZIM Roko (19) (Szolnoki Olajbanyasz) |
BULJEVIC Lovro (8) (Atomeromu SE) |
BROWN Kendrick (6) (Atomeromu SE) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | I | V, 82 - 69 | 2 - 1 |
PERL Zoltán (20) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
CAKARUN Marjan (10) (Szolnoki Olajbanyasz) |
ROGIC Roko (4) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC-Tungsram | O | GY, 79 - 78 | 3 - 1 |
DRENOVAC Dorde (18) (DEAC-Tungsram) |
DRENOVAC Dorde (8) (DEAC-Tungsram) |
THAMES Xavier Raynard (7) (DEAC-Tungsram) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | I | GY, 84 - 92 | 4 - 1 |
BADZIM Roko (22) (Szolnoki Olajbanyasz) |
CAKARUN Marjan (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (7) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 80 - 78 | 5 - 1 |
BADZIM Roko (22) (Szolnoki Olajbanyasz) |
BRKIC Veljko (10) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
HAYNES-JONES Samajae Naeem (5) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 81 - 88 | 6 - 1 |
STARK Jonathan (22) (Alba Fehervar) |
SUBOTIC Bojan (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
STARK Jonathan (10) (Alba Fehervar) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | GY, 81 - 63 | 7 - 1 |
POLLARD Xavier Tevin Joseph (24) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet) |
SUBOTIC Bojan (7) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (6) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Egis Körmend | I | GY, 82 - 93 | 8 - 1 |
STOKES Kamau Thutmoses (24) (Kormend) |
GARETT Brandon Dominique (14) (Kormend) |
PONGÓ Máté (7) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Györfy Rúben (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Sopron KC | O | V, 73 - 76 | 8 - 2 |
MONTGOMERY Efrem Reynard (24) (Sopron KC) |
CAKARUN Marjan (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (6) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 94 - 68 | 9 - 2 |
KRNJAJSKI Boris (21) (Kaposvari KK) |
MARTIN JR. Wayne Ernest (10) (Kaposvari KK) |
SOLANO Gelvis (10) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 77 - 78 | 10 - 2 |
SUBOTIC Bojan (22) (Szolnoki Olajbanyasz) |
HOLTON Jonathan Leon (9) (Zalakeramia ZTE KK) |
PONGÓ Máté (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Major Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MVM-OSE Lions | O | GY, 90 - 86 | 11 - 2 |
IHRING Mario (33) (MVM-OSE Lions) |
CAKARUN Marjan (11) (Szolnoki Olajbanyasz) |
RUJÁK András Baldvin (6) (MVM-OSE Lions) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 81 - 57 | 11 - 3 |
PERSONS Tayler Anthony (25) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
BOGNÁR Kristóf (11) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
PERSONS Tayler Anthony (8) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 84 - 63 | 12 - 3 |
SOLANO Gelvis (19) (Szolnoki Olajbanyasz) |
SUBOTIC Bojan (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
BADZIM Roko (8) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Sörlei Attila (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | O | V, 69 - 84 | 12 - 4 |
SOMOGYI Ádám (22) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
PERL Zoltán (8) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC-Tungsram | I | GY, 63 - 74 | 13 - 4 |
TÓTH Ádám (18) (DEAC-Tungsram) |
SUBOTIC Bojan (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
HAGINS Joshua Akeem (5) (DEAC-Tungsram) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 71 - 74 | 13 - 5 |
STARK Jonathan (26) (Alba Fehervar) |
LUKÁCS Norbert (9) (Alba Fehervar) |
PONGÓ Marcell (6) (Alba Fehervar) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Goda László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | GY, 74 - 81 | 14 - 5 |
CUMMINGS Markeith (20) (Szolnoki Olajbanyasz) |
CUMMINGS Markeith (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (6) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Makrai Márton (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | O | V, 85 - 86 | 14 - 6 |
JOHNSON Nigel Armoni (28) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
SUBOTIC Bojan (16) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sopron KC | I | V, 83 - 78 | 14 - 7 |
MACK Myles Anthony (21) (Sopron KC) |
MONTGOMERY Efrem Reynard (15) (Sopron KC) |
PONGÓ Máté (4) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Egis Körmend | O | GY, 83 - 71 | 15 - 7 |
FERENCZ Csaba (22) (Kormend) |
HENRY Jalen Joseph (10) (Kormend) |
SOLANO Gelvis (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 75 - 80 | 16 - 7 |
HILLIARD IV Nimrod Andrew (21) (Kaposvari KK) |
MARTIN JR. Wayne Ernest (14) (Kaposvari KK) |
YOUNG Brandon (3) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László, Major Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | GY, 81 - 89 | 17 - 7 |
DONOVAN TREVEON Donaldson (22) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
CAKARUN Marjan (10) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 63 - 74 | 17 - 8 |
DE COSEY Quenton Darell (18) (Zalakeramia ZTE KK) |
BARNETT Jordan Kahlil (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
PONGÓ Máté (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Győrffy Pál Attila, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | MVM-OSE Lions | I | GY, 69 - 70 | 18 - 8 |
CALHOUN Omar Lashun (21) (MVM-OSE Lions) |
BURNS Elijah Ross (13) (MVM-OSE Lions) |
IHRING Mario (5) (MVM-OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Söjtöry Tamás Ferenc (dr. Gincsai János Péter) |