| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 24 | 12 | 14 | 25.5 | 5.5 | 9.8 | 56.4 | 0 | 0.1 | 0 | 2.9 | 3.8 | 75 | 4.3 | 2.4 | 6.7 | 0.5 | 1.5 | 2.5 | 3.7 | 2.3 | 0.3 | 0.3 | 20.6 | |||||||||
| Total | 24 | 12 | 335 | 611 | 133 | 236 | 56.4 | 0 | 3 | 0 | 69 | 92 | 75 | 103 | 58 | 161 | 13 | 35 | 61 | 89 | 54 | 6 | 8 | 494 | |||||||||
| 40 perc | 24 | 12 | 21.9 | 40 | 8.7 | 15.5 | 56.4 | 0 | 0.2 | 0 | 4.5 | 6 | 75 | 6.7 | 3.8 | 10.5 | 0.9 | 2.3 | 4 | 5.8 | 3.5 | 0.4 | 0.5 | 32.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 24 | 12 | 335 | 609 | 118.41 | 98.72 | 19.68 | 60.04 | 55.65 | 24.72 | 314 | 1.07 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 101/169 | 59.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/9 | 44.4% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/24 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 6/14 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 7/14 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 8/15 | 53.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 7/12 | 58.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 22. |
|
Szedeák | 77 –76 | 21 | 30 | 7 | 12 | 58.3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 6 | 1 | 7 | 1 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 | 1 | 27 | ||||
| 2 | 2021. 09. 26. |
|
Atomerőmű SE | 67 –90 | * | 16 | 29 | 7 | 10 | 70 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 21 | |||
| 3 | 2021. 10. 02. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 82 –69 | * | 12 | 30 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 8 | 2 | 10 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 20 | |||
| 4 | 2021. 10. 06. |
|
DEAC-Tungsram | 79 –78 | 9 | 20 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50 | 6 | 1 | 7 | 0 | 2 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 5 | 2021. 10. 09. |
|
Nyíregyháza BS | 84 –92 | 22 | 29 | 10 | 12 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 5 | 4 | 9 | 1 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 36 | ||||
| 6 | 2021. 10. 17. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 80 –78 | * | 17 | 30 | 5 | 10 | 50 | 0 | 1 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 6 | 3 | 9 | 0 | 1 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 26 | |||
| 7 | 2021. 10. 24. |
|
Alba Fehérvár | 81 –88 | * | 12 | 28 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | |||
| 8 | 2021. 10. 31. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 81 –63 | 10 | 15 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 10 | 2021. 11. 13. |
|
Körmend | 82 –93 | 21 | 25 | 8 | 15 | 53.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 4 | 6 | 10 | 3 | 1 | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 | 33 | ||||
| 9 | 2021. 12. 07. |
|
Sopron KC | 73 –76 | * | 15 | 28 | 7 | 14 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 4 | 5 | 9 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 19 | |||
| 11 | 2021. 12. 11. |
|
Kaposvári KK | 94 –68 | * | 7 | 18 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | |||
| 12 | 2021. 12. 18. |
|
ZTE KK | 77 –78 | * | 17 | 33 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 1 | 0 | 9 | 10 | 90 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 21 | |||
| 13 | 2021. 12. 23. |
|
MVM-OSE Lions | 90 –86 | * | 12 | 31 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 7 | 4 | 11 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 28 | |||
| 14 | 2021. 12. 27. |
|
Szedeák | 81 –57 | 9 | 24 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 16 | 2022. 01. 05. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 69 –84 | 21 | 24 | 8 | 9 | 88.9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 31 | ||||
| 17 | 2022. 01. 08. |
|
DEAC-Tungsram | 63 –74 | * | 17 | 30 | 8 | 12 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 2 | 7 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 23 | |||
| 20 | 2022. 01. 29. |
|
Alba Fehérvár | 71 –74 | * | 7 | 27 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 | 0 | 24 | |||
| 21 | 2022. 02. 04. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 74 –81 | 11 | 26 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 7 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 20 | ||||
| 18 | 2022. 02. 08. |
|
Nyíregyháza BS | 85 –86 | * | 15 | 21 | 7 | 11 | 63.6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 4 | 3 | 7 | 0 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | |||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Sopron KC | 83 –78 | * | 18 | 26 | 8 | 12 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 | 21 | |||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
Körmend | 83 –71 | 9 | 27 | 3 | 10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 24 | 2022. 03. 12. |
|
Kaposvári KK | 75 –80 | 13 | 21 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 20 | ||||
| 19 | 2022. 03. 16. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 81 –89 | 16 | 21 | 7 | 14 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 7 | 3 | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 23 | ||||
| 25 | 2022. 03. 20. |
|
ZTE KK | 63 –74 | 8 | 18 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A | 9 | 8 | 17.6158 | 28.1253 | 6.357 | 9.485 | 67.167.1 | 00 | 0.11 | 00 | 4.944 | 5.953 | 8383 | 5.146 | 1.211 | 6.357 | 1.110 | 1.614 | 2.119 | 5.751 | 2.926 | 0.22 | 0.11 | 28252 | |||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 26 | 14.5377 | 26.5690 | 5.6146 | 9.3242 | 60.360.3 | 00 | 00 | 00 | 3.385 | 4.4114 | 74.574.5 | 5130 | 1.950 | 6.9180 | 0.616 | 1.949 | 2.564 | 5.1133 | 3.181 | 0.410 | 0.37 | 24623 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 24 | 12 | 14335 | 25.5611 | 5.5133 | 9.8236 | 56.456.4 | 00 | 0.13 | 00 | 2.969 | 3.892 | 7575 | 4.3103 | 2.458 | 6.7161 | 0.513 | 1.535 | 2.561 | 3.789 | 2.354 | 0.36 | 0.38 | 20.6494 | |||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 16 | 9.7252 | 22573 | 3.9101 | 7183 | 55.255.2 | 01 | 0.24 | 24.724.7 | 1.847 | 2.771 | 66.266.2 | 3.590 | 126 | 4.5116 | 0.410 | 1.539 | 2.565 | 4104 | 1.745 | 0.38 | 0.24 | 14.9387 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 59 | 46 | 15.3870 | 26.71554 | 5.8336 | 9.5563 | 61.259.7 | 00 | 0.14 | 00 | 3.7198 | 4.7259 | 78.276.4 | 4.8279 | 1.9119 | 6.7398 | 0.839 | 1.698 | 2.4144 | 4.8273 | 2.8161 | 0.318 | 0.216 | 24.21369 | ||||
| 1 szezon |
|
Körmend | 26 | 16 | 9.7252 | 22573 | 3.9101 | 7183 | 55.255.2 | 01 | 0.24 | 24.724.7 | 1.847 | 2.771 | 66.266.2 | 3.590 | 126 | 4.5116 | 0.410 | 1.539 | 2.565 | 4104 | 1.745 | 0.38 | 0.24 | 14.9387 | ||||
| Összesítés | 85 | 62 | 13.91122 | 25.52127 | 5.3437 | 8.9746 | 6058.6 | 01 | 0.18 | 9.712.3 | 3.2245 | 4.2330 | 76.374.2 | 4.5369 | 1.6145 | 6.1514 | 0.749 | 1.6137 | 2.4209 | 4.6377 | 2.5206 | 0.326 | 0.220 | 21.91756 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 8 | 7 | 14.3114 | 29.6237 | 5.947 | 10.886 | 54.754.7 | 00 | 00 | 00 | 2.520 | 3.427 | 74.174.1 | 6.552 | 1.411 | 7.963 | 0.97 | 1.512 | 2.117 | 4.435 | 3.326 | 00 | 0.43 | 23.4187 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 7 | 14.3114 | 29.6237 | 5.947 | 10.886 | 54.754.7 | 00 | 00 | 00 | 2.520 | 3.427 | 74.174.1 | 6.552 | 1.411 | 7.963 | 0.97 | 1.512 | 2.117 | 4.435 | 3.326 | 00 | 0.43 | 23.4187 | ||||
| Összesítés | 8 | 7 | 14.3114 | 29.6237 | 5.947 | 10.886 | 54.754.7 | 00 | 00 | 00 | 2.520 | 3.427 | 74.174.1 | 6.552 | 1.411 | 7.963 | 0.97 | 1.512 | 2.117 | 4.435 | 3.326 | 00 | 0.43 | 23.4187 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 12 | 11 | 11.3136 | 25.2302 | 4.351 | 6.881 | 6363 | 00 | 0.11 | 00 | 2.834 | 3.846 | 73.973.9 | 4.857 | 1.315 | 672 | 0.56 | 2.327 | 2.226 | 3.542 | 2.834 | 00 | 0.22 | 18.3220 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 4 | 936 | 26.5106 | 312 | 728 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 312 | 3.514 | 85.785.7 | 520 | 14 | 624 | 0.52 | 1.56 | 312 | 3.514 | 3.313 | 0.31 | 00 | 16.566 | |||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 1 | 7.598 | 18.8244 | 2.837 | 5.572 | 51.451.4 | 0.11 | 0.45 | 2020 | 1.621 | 2.431 | 67.767.7 | 2.533 | 0.79 | 3.242 | 0.56 | 113 | 2.837 | 3.242 | 1.722 | 0.22 | 00 | 11.5150 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 16 | 15 | 10.2172 | 25.8408 | 3.663 | 6.9109 | 52.757.8 | 00 | 01 | 00 | 2.946 | 3.760 | 79.576.7 | 4.977 | 1.119 | 696 | 0.58 | 1.933 | 2.638 | 3.556 | 347 | 0.11 | 0.12 | 17.4286 | ||||
| 1 szezon |
|
Körmend | 13 | 1 | 7.598 | 18.8244 | 2.837 | 5.572 | 51.451.4 | 0.11 | 0.45 | 2020 | 1.621 | 2.431 | 67.767.7 | 2.533 | 0.79 | 3.242 | 0.56 | 113 | 2.837 | 3.242 | 1.722 | 0.22 | 00 | 11.5150 | ||||
| Összesítés | 29 | 16 | 9.3270 | 23.5652 | 3.4100 | 6.4181 | 52.355.2 | 01 | 0.26 | 16.516.7 | 2.567 | 3.291 | 76.673.6 | 4.1110 | 128 | 5.1138 | 0.514 | 1.646 | 2.775 | 3.498 | 2.669 | 0.13 | 0.12 | 15.5436 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 12.337 | 3193 | 5.316 | 1133 | 48.548.5 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 824 | 1.75 | 9.729 | 0.31 | 13 | 1.75 | 3.711 | 3.310 | 00 | 0.31 | 21.765 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 8.325 | 2163 | 39 | 6.319 | 47.447.4 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 4.313 | 1.75 | 618 | 0.72 | 1.34 | 2.37 | 412 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 15.747 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 6 | 3 | 10.362 | 26156 | 4.225 | 8.752 | 48.148.1 | 00 | 00 | 00 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 6.237 | 1.710 | 7.847 | 0.53 | 1.27 | 212 | 3.823 | 2.515 | 0.21 | 0.32 | 18.7112 | ||||
| Összesítés | 6 | 3 | 10.362 | 26156 | 4.225 | 8.752 | 48.148.1 | 00 | 00 | 00 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 6.237 | 1.710 | 7.847 | 0.53 | 1.27 | 212 | 3.823 | 2.515 | 0.21 | 0.32 | 18.7112 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A | 9 | 8 | 17.6158 | 28.1253 | 6.357 | 9.485 | 67.167.1 | 00 | 0.11 | 00 | 4.944 | 5.953 | 8383 | 5.146 | 1.211 | 6.357 | 1.110 | 1.614 | 2.119 | 5.751 | 2.926 | 0.22 | 0.11 | 28252 | |||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 41 | 40 | 13.4550 | 26.51085 | 5.2213 | 8.7356 | 59.859.8 | 00 | 01 | 00 | 3124 | 4.1168 | 73.873.8 | 5.1211 | 1.770 | 6.9281 | 0.623 | 1.979 | 2.395 | 4.5186 | 3125 | 0.210 | 0.210 | 22.1908 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 39 | 23 | 13.1510 | 26.11017 | 5.2201 | 9.5369 | 54.554.5 | 00 | 0.13 | 00 | 2.8108 | 3.6142 | 76.176.1 | 4.8188 | 278 | 6.8266 | 0.624 | 1.557 | 2.597 | 3.8150 | 2.598 | 0.28 | 0.312 | 20.4794 | |||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 39 | 17 | 9350 | 20.9817 | 3.5138 | 6.5255 | 54.154.1 | 0.12 | 0.29 | 22.122.1 | 1.768 | 2.6102 | 66.766.7 | 3.2123 | 0.935 | 4.1158 | 0.416 | 1.352 | 2.6102 | 3.7146 | 1.767 | 0.310 | 0.14 | 13.8537 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 89 | 71 | 14.71218 | 26.92355 | 5.6471 | 9.2810 | 60.558.1 | 00 | 0.15 | 00 | 3.6276 | 4.5363 | 78.476 | 5445 | 1.6159 | 6.7604 | 0.857 | 1.6150 | 2.3211 | 4.7387 | 2.8249 | 0.220 | 0.223 | 23.51954 | ||||
| 1 szezon |
|
Körmend | 39 | 17 | 9350 | 20.9817 | 3.5138 | 6.5255 | 54.154.1 | 0.12 | 0.29 | 22.122.1 | 1.768 | 2.6102 | 66.766.7 | 3.2123 | 0.935 | 4.1158 | 0.416 | 1.352 | 2.6102 | 3.7146 | 1.767 | 0.310 | 0.14 | 13.8537 | ||||
| Összesítés | 128 | 88 | 13.31568 | 25.43172 | 5.1609 | 8.51065 | 59.357.2 | 02 | 0.114 | 11.514.2 | 3.1344 | 4.1465 | 76.574 | 4.6568 | 1.5194 | 6762 | 0.773 | 1.6202 | 2.4313 | 4.4533 | 2.5316 | 0.230 | 0.227 | 21.12491 | ||||||