| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 24 | 22 | 15.3 | 25.5 | 6.7 | 10.3 | 65 | 0.1 | 0.4 | 30 | 1.6 | 2.6 | 61.9 | 4.4 | 2.3 | 6.7 | 0.9 | 2.1 | 3.2 | 2.7 | 1.7 | 1 | 0.2 | 21.4 | |||||||||
| Total | 24 | 22 | 368 | 613 | 160 | 246 | 65 | 3 | 10 | 30 | 39 | 63 | 61.9 | 106 | 55 | 161 | 22 | 51 | 77 | 65 | 40 | 25 | 5 | 513 | |||||||||
| 40 perc | 24 | 22 | 24 | 40 | 10.4 | 16.1 | 65 | 0.2 | 0.7 | 30 | 2.5 | 4.1 | 61.9 | 6.9 | 3.6 | 10.5 | 1.4 | 3.3 | 5 | 4.2 | 2.6 | 1.6 | 0.3 | 33.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 24 | 22 | 368 | 610 | 110.17 | 107.86 | 2.32 | 65.48 | 64.26 | 25.76 | 332 | 1.11 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 155/229 | 67.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/6 | 16.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 21. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 99 –77 | * | 12 | 32 | 5 | 10 | 50 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 2 | 2021. 09. 26. |
|
DEAC-Tungsram | 63 –88 | * | 12 | 24 | 6 | 10 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 3 | 10 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 22 | |||
| 3 | 2021. 10. 02. |
|
Nyíregyháza BS | 104 –110 | * | 18 | 25 | 8 | 9 | 88.9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 27 | |||
| 4 | 2021. 10. 06. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 95 –74 | * | 15 | 24 | 7 | 8 | 87.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 9 | 1 | 10 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 25 | |||
| 5 | 2021. 10. 10. |
|
Alba Fehérvár | 103 –99 | * | 6 | 16 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 6 | 2021. 10. 17. |
|
Szolnoki Olajbányász | 80 –78 | 8 | 20 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 17 | ||||
| 7 | 2021. 10. 24. |
|
Sopron KC | 70 –76 | * | 17 | 24 | 8 | 13 | 61.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 19 | |||
| 8 | 2021. 10. 30. |
|
Körmend | 84 –71 | * | 5 | 14 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |||
| 9 | 2021. 11. 05. |
|
Kaposvári KK | 88 –97 | * | 8 | 16 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 3 | 9 | 0 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 10 | 2021. 11. 13. |
|
ZTE KK | 65 –78 | 8 | 18 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | ||||
| 11 | 2021. 12. 11. |
|
MVM-OSE Lions | 73 –61 | * | 10 | 21 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 13 | |||
| 12 | 2021. 12. 18. |
|
Szedeák | 93 –115 | * | 25 | 29 | 12 | 14 | 85.7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 5 | 2 | 7 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 40 | |||
| 13 | 2021. 12. 23. |
|
Atomerőmű SE | 89 –66 | * | 26 | 31 | 10 | 16 | 62.5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 100 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 31 | |||
| 15 | 2021. 12. 30. |
|
DEAC-Tungsram | 102 –79 | * | 7 | 21 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 5 | 1 | 6 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
| 16 | 2022. 01. 05. |
|
Nyíregyháza BS | 93 –85 | * | 33 | 34 | 16 | 24 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 7 | 5 | 12 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 44 | |||
| 17 | 2022. 01. 08. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 91 –89 | * | 19 | 34 | 8 | 12 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 60 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 | 5 | 1 | 0 | 31 | |||
| 18 | 2022. 01. 14. |
|
Alba Fehérvár | 103 –68 | * | 18 | 29 | 8 | 11 | 72.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 2 | 7 | 1 | 4 | 5 | 4 | 3 | 5 | 1 | 30 | |||
| 14 | 2022. 01. 19. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 77 –88 | * | 13 | 31 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 12 | |||
| 20 | 2022. 01. 30. |
|
Sopron KC | 87 –93 | * | 24 | 37 | 9 | 13 | 69.2 | 0 | 1 | 0 | 6 | 10 | 60 | 4 | 6 | 10 | 1 | 3 | 5 | 6 | 4 | 2 | 1 | 35 | |||
| 21 | 2022. 02. 05. |
|
Körmend | 80 –84 | * | 30 | 31 | 10 | 11 | 90.9 | 2 | 2 | 100 | 4 | 9 | 44.4 | 5 | 6 | 11 | 0 | 4 | 4 | 7 | 2 | 2 | 0 | 42 | |||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Kaposvári KK | 82 –75 | * | 17 | 25 | 8 | 16 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 4 | 9 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 18 | |||
| 24 | 2022. 03. 11. |
|
MVM-OSE Lions | 61 –71 | * | 12 | 29 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 5 | 1 | 6 | 2 | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 14 | |||
| 19 | 2022. 03. 16. |
|
Szolnoki Olajbányász | 81 –89 | * | 15 | 28 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 19 | |||
| 26 | 2022. 03. 26. |
|
Atomerőmű SE | 69 –67 | * | 10 | 20 | 5 | 5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 14 | 14.8386 | 24624 | 6.7173 | 10.2265 | 65.365.3 | 0.24 | 0.512 | 33.333.3 | 1.128 | 2.667 | 41.841.8 | 4.7122 | 2.257 | 6.9179 | 1.231 | 1.949 | 2.975 | 3.488 | 1.846 | 1.231 | 0.26 | 22573 | |||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Tippmix Férfi NB I. A | 24 | 22 | 15.3368 | 25.5613 | 6.7160 | 10.3246 | 6565 | 0.13 | 0.410 | 3030 | 1.639 | 2.663 | 61.961.9 | 4.4106 | 2.355 | 6.7161 | 0.922 | 2.151 | 3.277 | 2.765 | 1.740 | 125 | 0.25 | 21.4513 | |||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 50 | 36 | 15.1754 | 24.81237 | 6.7333 | 10.2511 | 65.265.2 | 0.17 | 0.422 | 31.731.8 | 1.467 | 2.6130 | 51.951.5 | 4.6228 | 2.2112 | 6.8340 | 1.153 | 2100 | 3152 | 3153 | 1.786 | 1.156 | 0.211 | 21.71086 | ||||
| Összesítés | 50 | 36 | 15.1754 | 24.81237 | 6.7333 | 10.2511 | 65.265.2 | 0.17 | 0.422 | 31.731.8 | 1.467 | 2.6130 | 51.951.5 | 4.6228 | 2.2112 | 6.8340 | 1.153 | 2100 | 3152 | 3153 | 1.786 | 1.156 | 0.211 | 21.71086 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 5 | 5 | 14.874 | 31.2156 | 5.427 | 1050 | 5454 | 00 | 0.63 | 00 | 420 | 525 | 8080 | 4.221 | 2.211 | 6.432 | 15 | 210 | 3.417 | 4.623 | 1.68 | 1.47 | 0.21 | 21.6108 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 5 | 5 | 14.874 | 31.2156 | 5.427 | 1050 | 5454 | 00 | 0.63 | 00 | 420 | 525 | 8080 | 4.221 | 2.211 | 6.432 | 15 | 210 | 3.417 | 4.623 | 1.68 | 1.47 | 0.21 | 21.6108 | ||||
| Összesítés | 5 | 5 | 14.874 | 31.2156 | 5.427 | 1050 | 5454 | 00 | 0.63 | 00 | 420 | 525 | 8080 | 4.221 | 2.211 | 6.432 | 15 | 210 | 3.417 | 4.623 | 1.68 | 1.47 | 0.21 | 21.6108 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi A, Play-out | 10 | 10 | 18.1181 | 23.8238 | 8.383 | 11.6116 | 71.671.6 | 00 | 0.22 | 00 | 1.515 | 2.929 | 51.751.7 | 440 | 1.919 | 5.959 | 1.313 | 1.717 | 3.232 | 4.242 | 2.323 | 110 | 0.22 | 26.2262 | |||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi A, Play-out | 3 | 3 | 17.753 | 34102 | 824 | 10.732 | 7575 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 5.316 | 2.78 | 824 | 0.31 | 2.78 | 39 | 1.75 | 1.34 | 0.72 | 00 | 22.768 | |||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 13 | 13 | 17.9234 | 28.9340 | 8.2107 | 11.1148 | 73.272.3 | 0.21 | 0.86 | 21.716.7 | 1.117 | 2.133 | 51.251.5 | 4.756 | 2.327 | 783 | 0.814 | 2.225 | 3.141 | 2.947 | 1.827 | 0.812 | 0.12 | 24.4330 | ||||
| Összesítés | 13 | 13 | 17.9234 | 28.9340 | 8.2107 | 11.1148 | 73.272.3 | 0.21 | 0.86 | 21.716.7 | 1.117 | 2.133 | 51.251.5 | 4.756 | 2.327 | 783 | 0.814 | 2.225 | 3.141 | 2.947 | 1.827 | 0.812 | 0.12 | 24.4330 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 1 | 2323 | 3030 | 1111 | 1414 | 78.678.6 | 00 | 11 | 00 | 11 | 88 | 12.512.5 | 88 | 77 | 1515 | 11 | 55 | 11 | 55 | 44 | 44 | 00 | 3636 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 1 | 1 | 2323 | 3030 | 1111 | 1414 | 78.678.6 | 00 | 11 | 00 | 11 | 88 | 12.512.5 | 88 | 77 | 1515 | 11 | 55 | 11 | 55 | 44 | 44 | 00 | 3636 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 2323 | 3030 | 1111 | 1414 | 78.678.6 | 00 | 11 | 00 | 11 | 88 | 12.512.5 | 88 | 77 | 1515 | 11 | 55 | 11 | 55 | 44 | 44 | 00 | 3636 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 37 | 25 | 15.9590 | 24.1892 | 7.2267 | 10.7395 | 67.667.6 | 0.14 | 0.415 | 26.726.7 | 1.244 | 2.8104 | 42.342.3 | 4.6170 | 2.283 | 6.8253 | 1.245 | 1.971 | 2.9108 | 3.6135 | 273 | 1.245 | 0.28 | 23.5871 | |||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház / Férfi A, Play-out | 32 | 30 | 15.5495 | 27.2871 | 6.6211 | 10.3328 | 64.364.3 | 0.14 | 0.517 | 23.523.5 | 1.961 | 2.992 | 66.366.3 | 4.5143 | 2.374 | 6.8217 | 0.928 | 2.269 | 3.2103 | 2.993 | 1.652 | 1.134 | 0.26 | 21.5689 | |||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 69 | 55 | 15.71085 | 25.71763 | 6.9478 | 10.5723 | 6666.1 | 0.18 | 0.532 | 24.925 | 1.5105 | 2.8196 | 54.453.6 | 4.5313 | 2.3157 | 6.8470 | 173 | 2140 | 3.1211 | 3.3228 | 1.8125 | 1.179 | 0.214 | 22.51560 | ||||
| Összesítés | 69 | 55 | 15.71085 | 25.71763 | 6.9478 | 10.5723 | 6666.1 | 0.18 | 0.532 | 24.925 | 1.5105 | 2.8196 | 54.453.6 | 4.5313 | 2.3157 | 6.8470 | 173 | 2140 | 3.1211 | 3.3228 | 1.8125 | 1.179 | 0.214 | 22.51560 | ||||||