| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 23 | 10 | 13.9 | 27.2 | 3.5 | 7 | 49.7 | 1.6 | 3.7 | 42.9 | 2.2 | 2.6 | 85 | 2.8 | 0.3 | 3.1 | 1 | 2.3 | 2.4 | 3.4 | 5.3 | 0 | 0.4 | 18.4 | |||||||||
| Total | 23 | 10 | 319 | 625 | 80 | 161 | 49.7 | 36 | 84 | 42.9 | 51 | 60 | 85 | 64 | 7 | 71 | 24 | 53 | 55 | 78 | 122 | 1 | 10 | 424 | |||||||||
| 40 perc | 23 | 10 | 20.4 | 40 | 5.1 | 10.3 | 49.7 | 2.3 | 5.4 | 42.9 | 3.3 | 3.8 | 85 | 4.1 | 0.4 | 4.5 | 1.5 | 3.4 | 3.5 | 5 | 7.8 | 0.1 | 0.6 | 27.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 23 | 10 | 319 | 627 | 124.29 | 108.15 | 16.13 | 59.29 | 54.69 | 23.83 | 322 | 0.99 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 73/114 | 64% |
| • Közeli 2 pontos bal | 5/23 | 21.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 16/38 | 42.1% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/8 | 12.5% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/10 | 30% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal | 12/37 | 32.4% |
| • 3 pontos közép | 9/26 | 34.6% |
| • 3 pontos jobb | 18/42 | 42.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/11 | 45.5% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 4 | 2021. 10. 06. |
|
Nyíregyháza BS | 93 –78 | * | 3 | 29 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 6 | 1 | 7 | 0 | 2 | 2 | 3 | 11 | 0 | 0 | 15 | |||
| 5 | 2021. 10. 10. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 103 –99 | * | 21 | 33 | 4 | 10 | 40 | 2 | 4 | 50 | 7 | 7 | 100 | 5 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 | 11 | 0 | 1 | 32 | |||
| 6 | 2021. 10. 15. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 91 –93 | * | 11 | 29 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 | 16 | |||
| 7 | 2021. 10. 24. |
|
Szolnoki Olajbányász | 81 –88 | * | 22 | 31 | 3 | 10 | 30 | 4 | 5 | 80 | 4 | 5 | 80 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 10 | 0 | 0 | 32 | |||
| 8 | 2021. 10. 30. |
|
Sopron KC | 82 –95 | * | 13 | 20 | 6 | 8 | 75 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 20 | |||
| 9 | 2021. 11. 06. |
|
Körmend | 77 –76 | * | 7 | 29 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 0 | 1 | 14 | |||
| 10 | 2021. 11. 12. |
|
Kaposvári KK | 97 –82 | * | 23 | 29 | 7 | 11 | 63.6 | 2 | 5 | 40 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 30 | |||
| 11 | 2021. 12. 11. |
|
ZTE KK | 103 –93 | * | 8 | 31 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 1 | 11 | |||
| 12 | 2021. 12. 18. |
|
MVM-OSE Lions | 79 –86 | 15 | 28 | 5 | 12 | 41.7 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 12 | ||||
| 13 | 2021. 12. 23. |
|
Szedeák | 78 –89 | 13 | 29 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 17 | ||||
| 14 | 2021. 12. 27. |
|
Atomerőmű SE | 73 –85 | 8 | 24 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 15 | 2021. 12. 30. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 91 –93 | 24 | 26 | 3 | 7 | 42.9 | 5 | 7 | 71.4 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | 0 | 0 | 31 | ||||
| 16 | 2022. 01. 05. |
|
DEAC-Tungsram | 80 –90 | 15 | 28 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 3 | 100 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 18 | ||||
| 17 | 2022. 01. 08. |
|
Nyíregyháza BS | 105 –79 | 15 | 32 | 6 | 7 | 85.7 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 18 | 2022. 01. 14. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 103 –68 | 13 | 25 | 5 | 11 | 45.5 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | 0 | 2 | 12 | ||||
| 19 | 2022. 01. 21. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 83 –86 | 21 | 28 | 3 | 7 | 42.9 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 24 | ||||
| 20 | 2022. 01. 29. |
|
Szolnoki Olajbányász | 71 –74 | * | 26 | 32 | 6 | 11 | 54.5 | 3 | 5 | 60 | 5 | 5 | 100 | 5 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 31 | |||
| 21 | 2022. 02. 05. |
|
Sopron KC | 80 –83 | 11 | 28 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Körmend | 91 –83 | 7 | 25 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
Kaposvári KK | 96 –92 | 20 | 26 | 5 | 6 | 83.3 | 1 | 4 | 25 | 7 | 7 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 23 | ||||
| 24 | 2022. 03. 12. |
|
ZTE KK | 73 –83 | 2 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 25 | 2022. 03. 19. |
|
MVM-OSE Lions | 85 –82 | * | 5 | 23 | 1 | 5 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 9 | |||
| 26 | 2022. 03. 26. |
|
Szedeák | 90 –81 | 16 | 25 | 3 | 5 | 60 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 21 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A | 23 | 10 | 13.9319 | 27.2625 | 3.580 | 7161 | 49.749.7 | 1.636 | 3.784 | 42.942.9 | 2.251 | 2.660 | 8585 | 2.864 | 0.37 | 3.171 | 124 | 2.353 | 2.455 | 3.478 | 5.3122 | 01 | 0.410 | 18.4424 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 23 | 10 | 13.9319 | 27.2625 | 3.580 | 7161 | 49.749.7 | 1.636 | 3.784 | 42.942.9 | 2.251 | 2.660 | 8585 | 2.864 | 0.37 | 3.171 | 124 | 2.353 | 2.455 | 3.478 | 5.3122 | 01 | 0.410 | 18.4424 | ||||
| Összesítés | 23 | 10 | 13.9319 | 27.2625 | 3.580 | 7161 | 49.749.7 | 1.636 | 3.784 | 42.942.9 | 2.251 | 2.660 | 8585 | 2.864 | 0.37 | 3.171 | 124 | 2.353 | 2.455 | 3.478 | 5.3122 | 01 | 0.410 | 18.4424 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 1 | 0 | 77 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 44 | 00 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 22 | 66 | 00 | 11 | 1212 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 1 | 0 | 77 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 44 | 00 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 22 | 66 | 00 | 11 | 1212 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 77 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 44 | 00 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 22 | 66 | 00 | 11 | 1212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 9 | 0 | 10.695 | 24.4220 | 2.623 | 4.944 | 52.352.3 | 0.98 | 3.935 | 22.922.9 | 2.825 | 3.330 | 83.383.3 | 2.623 | 0.65 | 3.128 | 19 | 1.816 | 2.321 | 2.724 | 3.330 | 00 | 0.33 | 13117 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 9 | 0 | 10.695 | 24.4220 | 2.623 | 4.944 | 52.352.3 | 0.98 | 3.935 | 22.922.9 | 2.825 | 3.330 | 83.383.3 | 2.623 | 0.65 | 3.128 | 19 | 1.816 | 2.321 | 2.724 | 3.330 | 00 | 0.33 | 13117 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 10.695 | 24.4220 | 2.623 | 4.944 | 52.352.3 | 0.98 | 3.935 | 22.922.9 | 2.825 | 3.330 | 83.383.3 | 2.623 | 0.65 | 3.128 | 19 | 1.816 | 2.321 | 2.724 | 3.330 | 00 | 0.33 | 13117 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 618 | 26.379 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 13 | 0.72 | 1.75 | 26 | 0.72 | 2.78 | 26 | 4.714 | 00 | 00 | 9.729 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 0 | 618 | 26.379 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 13 | 0.72 | 1.75 | 26 | 0.72 | 2.78 | 26 | 4.714 | 00 | 00 | 9.729 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 618 | 26.379 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 13 | 0.72 | 1.75 | 26 | 0.72 | 2.78 | 26 | 4.714 | 00 | 00 | 9.729 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 36 | 10 | 12.2439 | 26.4949 | 3.1110 | 6.2222 | 49.549.5 | 1.346 | 3.7134 | 34.334.3 | 2.281 | 2.796 | 84.484.4 | 2.692 | 0.414 | 2.9106 | 1.140 | 271 | 2.485 | 3.1110 | 4.8172 | 01 | 0.414 | 16.2582 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 36 | 10 | 12.2439 | 26.4949 | 3.1110 | 6.2222 | 49.549.5 | 1.346 | 3.7134 | 34.334.3 | 2.281 | 2.796 | 84.484.4 | 2.692 | 0.414 | 2.9106 | 1.140 | 271 | 2.485 | 3.1110 | 4.8172 | 01 | 0.414 | 16.2582 | ||||
| Összesítés | 36 | 10 | 12.2439 | 26.4949 | 3.1110 | 6.2222 | 49.549.5 | 1.346 | 3.7134 | 34.334.3 | 2.281 | 2.796 | 84.484.4 | 2.692 | 0.414 | 2.9106 | 1.140 | 271 | 2.485 | 3.1110 | 4.8172 | 01 | 0.414 | 16.2582 | ||||||