Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK | O |
BÍRÓ Nikolett (20) (DMTK ) |
- |
BÍRÓ Nikolett (4) (DMTK ) |
|||
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Hamzi Virág (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA Akadémia | I |
MENTÉNYI Málna (10) (BEAC -Újbuda KA/C) |
- |
FRANK Szonja (2) (BEAC -Újbuda KA/C) |
|||
Játékvezetők: Németh Patrik, Hamzi Virág (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/B | I | GY, 24 - 80 | 3 - 0 |
BARNA Mikolt (20) (BEAC -Újbuda KA/C) |
- |
PAULICSKA Fruzsina (2) (Kiss Lenke KA/B) |
|
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horváth Brúnó József (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Brúnó József (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Csoma Martin , Szőts Dávid István (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket | O | V, 59 - 61 | 3 - 1 |
TÓTH Zsófia Kata (26) (Radobasket) |
- |
TÓTH Zsófia Kata (4) (Radobasket) |
|
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/B | I | V, 120 - 16 | 3 - 2 |
SÁGI Regina Petra (28) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
- |
KORSÓS Zsuzsanna (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/B | I | V, 79 - 63 | 3 - 3 |
LABANCZ Eszter (21) (Török Flóris - Törekvés SE/B) |
- |
LABANCZ Eszter (5) (Török Flóris - Törekvés SE/B) |
|
Játékvezetők: Török Béla, Ürögi Zsolt (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK | O | GY, 46 - 43 | 4 - 3 |
BALÁZSI Janka (12) (BEAC -Újbuda KA/C) |
- |
BAKA Tímea (3) (BEAC -Újbuda KA/C) |
|
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/B | I | GY, 37 - 53 | 5 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Frányó Csanád (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia/B | O | V, 43 - 62 | 5 - 4 | - | - | ||
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Frányó Csanád (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC | I | GY, 46 - 54 | 6 - 4 |
LENDVÁRY Nóra (22) (BSC) |
- |
BELLÁK Anna (2) (BSC) |
|
Játékvezetők: Bujtor Péter, Németh Fanni (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/B | O | V, 54 - 74 | 6 - 5 |
MANDL Edina Maja (20) (Török Flóris - Törekvés SE/B) |
BUZÁS Liliána (1) (Török Flóris - Törekvés SE/B) |
BLASKOVITS Anna Ibolya (4) (BEAC -Újbuda KA/C) |
|
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/B | I | V, 72 - 41 | 6 - 6 |
TÓTH Janka (16) (Török Flóris - Törekvés SE/B) |
- |
NAGY Zita (2) (Török Flóris - Törekvés SE/B) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Hegedűs Attila (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | I |
BALLA Sarolt Kincső (14) (Pilis Basket) |
- |
BALÁZSI Janka (1) (BEAC -Újbuda KA/C) |
|||
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Kiss Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | V, 44 - 66 | 7 - 7 |
TÓTH Frotti Frodina (23) (Vasas Akadémia/B) |
TÓTH Frotti Frodina (1) (Vasas Akadémia/B) |
BORI Liza (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Kutrik Andrea (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia/B | O | V, 55 - 59 | 7 - 8 |
BABAY-BOGNÁR Kinga (29) (Kaszások Akadémia/B) |
BABAY-BOGNÁR Kinga (3) (Kaszások Akadémia/B) |
BABAY-BOGNÁR Kinga (4) (Kaszások Akadémia/B) |
|
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | I |
MENTÉNYI Málna (15) (BEAC -Újbuda KA/C) |
MENTÉNYI Málna (1) (BEAC -Újbuda KA/C) |
BAKA Tímea (2) (BEAC -Újbuda KA/C) |
|||
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) |