Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BEAC Budafok | I | V, 87 - 73 | 0 - 1 |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (27) (DMTK) |
HETÉNYI Viktória (4) (BEAC Budafok) |
WEISZ-TIBA Klára Julianna (3) (BEAC Budafok) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32. forduló | Kiss Lenke KA | O | GY, 68 - 41 | 1 - 1 |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (27) (DMTK) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (5) (DMTK) |
SOMKUTI Janka (3) (DMTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 31 - 73 | 2 - 1 |
SOMKUTI Janka (17) (DMTK) |
KÁSA Tamara Alexanda (2) (ELTE BEAC) |
SOMKUTI Janka (1) (DMTK) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Józsa András Junior, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC Muff | I | V, 57 - 39 | 2 - 2 |
BALOGH Júlia (22) (BEAC Muff) |
BALOGH Júlia (6) (BEAC Muff) |
SOMKUTI Janka (3) (DMTK) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kék Rókák | O | GY, 60 - 41 | 3 - 2 |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (16) (DMTK) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (2) (DMTK) |
TÓTH-VÁRNAI Katalin (4) (Kék Rókák) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SZPA-HSE | O | GY, 122 - 38 | 4 - 2 |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (27) (DMTK) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (4) (DMTK) |
GEBRI Orsolya Júlia (3) (DMTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 94 - 82 | 4 - 3 |
ECKER Viktória Janka (32) (DMTK) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (3) (DMTK) |
ECKER Viktória Janka (14) (DMTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 71 - 32 | 5 - 3 |
TÁNCZOS Tímea (17) (DMTK) |
KUCZIK Lili (1) (DMTK) |
TÁNCZOS Tímea (3) (DMTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG Príma Akadémia | O | V, 43 - 84 | 5 - 4 |
DOKTOR Anna (17) (BKG Príma Akadémia) |
ECKER Viktória Janka (3) (DMTK) |
ECKER Viktória Janka (4) (DMTK) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BEAC Muff | O | V, 61 - 72 | 5 - 5 |
ECKER Viktória Janka (33) (DMTK) |
ECKER Viktória Janka (6) (DMTK) |
KOSJÁR Katalin (3) (BEAC Muff) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 61 - 84 | 6 - 5 |
FABINI Borbála (30) (SZPA-HSE) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (5) (DMTK) |
BÍRÓ Nikolett (4) (DMTK) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kék Rókák | I | V, 66 - 47 | 6 - 6 |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (21) (DMTK) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (3) (DMTK) |
ASZÓDY Dorka (6) (Kék Rókák) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Kék Rókák | I | GY, 58 - 59 | 7 - 6 |
ECKER Viktória Janka (27) (DMTK) |
ECKER Viktória Janka (6) (DMTK) |
DARNÓT Anna Borbála (5) (Kék Rókák) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 48 - 76 | 8 - 6 |
TÁNCZOS Tímea (22) (DMTK) |
GEBRI Orsolya Júlia (4) (DMTK) |
GEBRI Orsolya Júlia (3) (DMTK) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
33. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 81 - 82 | 9 - 6 |
ECKER Viktória Janka (23) (DMTK) |
JUHÁSZ Réka (4) (Kiss Lenke KA) |
ECKER Viktória Janka (4) (DMTK) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 52 - 60 | 10 - 6 |
SOMKUTI Janka (25) (DMTK) |
FABINI Anna (2) (SZPA-HSE) |
FABINI Anna (1) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC Muff | O | GY, 76 - 59 | 11 - 6 |
BALOGH Júlia (18) (BEAC Muff) |
ECKER Viktória Janka (4) (DMTK) |
SOÓS Edit (4) (BEAC Muff) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BEAC Budafok | I | GY, 68 - 73 | 12 - 6 |
ECKER Viktória Janka (29) (DMTK) |
WEISZ-TIBA Klára Julianna (4) (BEAC Budafok) |
ECKER Viktória Janka (9) (DMTK) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Nagy László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BEAC Budafok | O | V, 32 - 70 | 12 - 7 |
OZSVÁTH-HEGEDÜS Mónika (24) (BEAC Budafok) |
HUJBERNÉ MILE Veronika (3) (BEAC Budafok) |
OZSVÁTH-HEGEDÜS Mónika (4) (BEAC Budafok) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG Príma Akadémia | O | V, 43 - 71 | 12 - 8 |
NÉMETH Kata (17) (BKG Príma Akadémia) |
ECKER Viktória Janka (4) (DMTK) |
ECKER Viktória Janka (4) (DMTK) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG Príma Akadémia | I | - | - | |||
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |