Műsor - 2020. november 14. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TFSE |
I |
V, 54 - 36
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Boros Krisztina |
Műsor - 2020. november 22. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapest Basket |
I |
V, 82 - 39
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőke Gábor |
Műsor - 2021. január 16. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TFSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2021. január 30. 10:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Keresztúri SE |
I |
V, 56 - 42
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2021. január 31. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Radobasket |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. február 20. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Radobasket |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2021. március 20. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Keresztúri SE |
O |
V, 44 - 57
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Vigh Barnabás Dominik |
Műsor - 2021. május 28. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapest Basket |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett |
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS U14 |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TF-BP U16 |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| HSE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| HSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TF-BP U16 |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS U14 |
I |
|
|
|
-
|
-
|