Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olaj KK U11 | O | V, 22 - 67 | 0 - 1 |
GYAPJAS Kristóf (17) (Szolnoki Olaj KK U11) |
- |
SZEBENI Balázs (3) (Szolnoki Olaj KK U11) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Szappanos Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Lehel Kosársuli U11 | I | V, 51 - 47 | 0 - 2 |
BOTOS Zoltán (17) (Tószegi Tigrisek) |
- |
LÁSZLÓ Ádám (3) (Tószegi Tigrisek) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki MiniLeok | O | V, 17 - 84 | 0 - 3 |
SZABÓ Gábor (20) (Szolnoki MiniLeok) |
- |
KOVÁCS Zétény Attila (3) (Szolnoki MiniLeok) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Lehel Kosársuli U11 | O | V, 42 - 45 | 0 - 4 |
TARKÓ Döme Milán (19) (Lehel Kosársuli U11) |
- |
CSONTOS Olivér Csongor (3) (Lehel Kosársuli U11) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Szabó László, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olaj KK U11 | I | V, 72 - 28 | 0 - 5 |
PUJCSI Botond (22) (Szolnoki Olaj KK U11) |
- |
VÍGH Flóra Zsófia (2) (Tószegi Tigrisek) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki MiniLeok | I | V, 76 - 22 | 0 - 6 |
KOVÁCS Zétény Attila (20) (Szolnoki MiniLeok) |
- |
SZABÓ Gábor (5) (Szolnoki MiniLeok) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki Bikák | O | GY, 70 - 20 | 1 - 6 |
ÁBEL Szabolcs (18) (Tószegi Tigrisek) |
- |
LAKATOS Bence (3) (Szolnoki Bikák) |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki Bikák | I | GY, 33 - 48 | 2 - 6 |
BOTOS Zoltán (16) (Tószegi Tigrisek) |
- |
SOMOGYI Imre Dominik (3) (Szolnoki Bikák) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki MiniLeok | I | V, 90 - 24 | 2 - 7 |
SZABÓ Gábor (29) (Szolnoki MiniLeok) |
- |
GUGI Luca (1) (Tószegi Tigrisek) |
|
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Olaj KK U11 | O | V, 36 - 59 | 2 - 8 |
HERKÓ Péter (14) (Szolnoki Olaj KK U11) |
- |
VARGA Bálint (2) (Szolnoki Olaj KK U11) |
|
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Pál-Szabó Sándor János |