Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok U13 | O | V, 57 - 63 | 0 - 1 |
FAZEKAS-KOVÁCS László Zsolt (20) (Budafok U13) |
- |
FAZEKAS-KOVÁCS László Zsolt (6) (Budafok U13) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya 2009 | I | V, 89 - 44 | 0 - 2 |
NAGY Ágoston (18) (Zsíros Akadémia Kőbánya 2009) |
- |
SOPUCH Milán (3) (MAFC/C) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya 2009 | O | V, 57 - 59 | 0 - 3 |
KUDICH Barnabás (15) (MAFC/C) |
- |
FEKETE Nándor (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya 2009) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SZEDEÁK | I | V, 42 - 27 | 0 - 4 |
ZÖLDI Zétény István (10) (SZEDEÁK) |
- |
LŐRINCZI Zsombor Attila (2) (MAFC/C) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok U13 | I | V, 75 - 24 | 0 - 5 |
LACZKA Barnabás (18) (Budafok U13) |
- |
SZIGETI Soma (3) (Budafok U13) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai KA/C | I | V, 52 - 44 | 0 - 6 |
ZÁDOR Nimród (16) (Óbudai KA/C) |
- |
TÓTH Ambrus Gergely (5) (Óbudai KA/C) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Borsos Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZEDEÁK | O | V, 24 - 49 | 0 - 7 |
DUICS Álmos Gergő (10) (SZEDEÁK) |
WENDL Viktor (1) (MAFC/C) |
KUDICH Barnabás (2) (MAFC/C) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Malév Kobrák | O | V, 39 - 59 | 0 - 8 |
KOVÁCS Barnabás Bendegúz (18) (Malév Kobrák) |
RATKÓCZI Mirkó Zsombor (1) (MAFC/C) |
KOVÁCS Barnabás Bendegúz (2) (Malév Kobrák) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Malév Kobrák | I | V, 63 - 44 | 0 - 9 |
KOVÁCS Barnabás Bendegúz (18) (Malév Kobrák) |
VARGA Marcell (1) (MAFC/C) |
RÓZSAHEGYI Márk (4) (Malév Kobrák) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Óbudai KA/C | O | - | - | |||
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |