Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Malév Kobrák | I | V, 119 - 38 | 0 - 1 |
BÍRÓ Levente (26) (Malév Kobrák) |
SOLTI Máté István (5) (Malév Kobrák) |
BEKŐ Balázs (2) (Regi Waldorf) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PSK | I | GY, 48 - 68 | 1 - 1 |
FEIGL Dávid Zsolt (26) (PSK) |
FEIGL Dávid Zsolt (4) (PSK) |
BEKŐ Balázs (7) (Regi Waldorf) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zuglói Sasok | O | V, 50 - 96 | 1 - 2 |
BALÁZS Benjámin (30) (Zuglói Sasok) |
SÁNTHA Barnabás (2) (Zuglói Sasok) |
FERENCZ Botond (2) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budafok | I | V, 89 - 44 | 1 - 3 |
DÁVID Levente (20) (Budafok) |
DÁVID Levente (5) (Budafok) |
GÁT Mihály (9) (Regi Waldorf) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Borsos Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapest Basket | O | V, 35 - 106 | 1 - 4 |
CSERJÉS Bence Attila (23) (Budapest Basket) |
MÜLLNER Bence (4) (Budapest Basket) |
GÁT Mihály (2) (Regi Waldorf) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Óbudai KA/B | O | V, 27 - 98 | 1 - 5 |
CHABOT Benjamin Sebastian (26) (Óbudai KA/B) |
CHABOT Benjamin Sebastian (4) (Óbudai KA/B) |
VASALI Mátyás (3) (Óbudai KA/B) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Tóth Kitti |