Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budai Mind1 | I | V, 69 - 46 | 0 - 1 |
KOVÁTS Máté Péter (22) (Budai Mind1) |
FÖVÉNYI Zsombor (2) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (6) (Eötvös Halak) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Attila, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kölcsey Hősei | O | GY, 76 - 23 | 1 - 1 |
ZOBOKI Ábel (18) (Eötvös Halak) |
BANNA Marcell Rúfusz (1) (Kölcsey Hősei) |
- |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | REGI Waldorf U23 | I | GY, 60 - 91 | 2 - 1 |
FÖVÉNYI Zsombor (29) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (6) (Eötvös Halak) |
GÁT Mihály (4) (REGI Waldorf U23) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Balog György Attila, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Superheroes | O | GY, 50 - 46 | 3 - 1 |
FÖVÉNYI Zsombor (23) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
KARDOS Márk Sándor (3) (Superheroes) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Budai Mind1 | O | V, 63 - 77 | 3 - 2 |
JUHÁSZ István (22) (Budai Mind1) |
FÖVÉNYI Zsombor (4) (Eötvös Halak) |
KOVÁTS Máté Péter (6) (Budai Mind1) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kölcsey Hősei | I | GY, 44 - 50 | 4 - 2 |
KASSAI Dániel (27) (Kölcsey Hősei) |
BUDAI Mátyás (2) (Eötvös Halak) |
ZOBOKI Ábel (4) (Eötvös Halak) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | REGI Waldorf U23 | O | GY, 60 - 31 | 5 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (17) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (3) (Eötvös Halak) |
JÁNOSI Botond (1) (REGI Waldorf U23) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Superheroes | I | GY, 26 - 39 | 6 - 2 |
PÁLÓCZI Péter (14) (Superheroes) |
BUDAI Mátyás (2) (Eötvös Halak) |
ZOBOKI Ábel (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Pénzügyőr SE | O | - | - | |||
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Treff 07 SE U23 | I | GY, 46 - 66 | 8 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (24) (Eötvös Halak) |
NYITRAI Gergely János (3) (Treff 07 SE U23) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BKG Príma Bp. | O | GY, 69 - 45 | 9 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (23) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
SZATMÁRI Ákos (5) (BKG Príma Bp.) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Pénzügyőr SE | I | V, 73 - 47 | 9 - 3 |
FÖVÉNYI Zsombor (15) (Eötvös Halak) |
BUDAI Mátyás (4) (Eötvös Halak) |
TÁLOS András (3) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B | O | V, 37 - 41 | 9 - 4 |
FÖVÉNYI Zsombor (19) (Eötvös Halak) |
LENDVAI Máté (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
FÖVÉNYI Zsombor (6) (Eötvös Halak) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Treff 07 SE | O | V, 50 - 56 | 9 - 5 |
MATIKA Patrik Péter (18) (Treff 07 SE) |
FÖVÉNYI Zsombor (4) (Eötvös Halak) |
ROZGONYI Bence Bálint (4) (Treff 07 SE) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B | I | GY, 37 - 45 | 10 - 5 |
LÁNCOS Gergely (14) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
FÖVÉNYI Zsombor (4) (Eötvös Halak) |
KÖVES Tamás (3) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Treff 07 SE U23 | O | GY, 46 - 44 | 11 - 5 |
MIKLÓS Tihamér Attila (16) (Treff 07 SE U23) |
MIKLÓS Tihamér Attila (2) (Treff 07 SE U23) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Treff 07 SE | I | V, 47 - 36 | 11 - 6 |
VERES István Ádám (13) (Treff 07 SE) |
VERES István Ádám (3) (Treff 07 SE) |
BALÁZS Áron Barnabás (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: Treff Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy László, Kovács Róbert Márió |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | BKG Príma Bp. | I | GY, 49 - 52 | 12 - 6 |
BOLDOG Balázs (21) (BKG Príma Bp.) |
FÖVÉNYI Zsombor (4) (Eötvös Halak) |
BOLDOG Balázs (8) (BKG Príma Bp.) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pohánka Balázs |