Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Álló Farkasok | O | GY, 110 - 39 | 1 - 0 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (38) (E5vös NGRK) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (4) (Álló Farkasok) |
VLAJK Ádám György (1) (Álló Farkasok) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ziccer KS | I | GY, 84 - 97 | 2 - 0 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (30) (E5vös NGRK) |
KONCSÁR Balázs (3) (E5vös NGRK) |
PINTÉR Zalán (5) (Ziccer KS) |
Aréna: Sashalmi Közösségi terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budai TriplaDupla | O | V, 37 - 49 | 2 - 1 |
IKLÓDI Zsolt (16) (E5vös NGRK) |
BUDAI Márton (2) (E5vös NGRK) |
MAYER Márk Miklós (5) (Budai TriplaDupla) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ÁSE nemecsek | O | GY, 69 - 57 | 3 - 1 |
BARSI Zoltán (25) (ÁSE nemecsek) |
BARSI Zoltán (6) (ÁSE nemecsek) |
DINNYÉS László (3) (ÁSE nemecsek) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Hobbi SK | O | V, 49 - 66 | 3 - 2 |
VICZINA Balázs (20) (Hobbi SK) |
TÓTH Gyula (2) (Hobbi SK) |
IKLÓDI Zsolt (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Budai TriplaDupla | I | V, 79 - 54 | 3 - 3 |
IKLÓDI Zsolt (28) (E5vös NGRK) |
BUDAI Márton (4) (E5vös NGRK) |
HALÁSZ Péter (4) (Budai TriplaDupla) |
Aréna: Kertészeti Egyetem | Játékvezetők: Nagy László, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Álló Farkasok | I | GY, 54 - 56 | 4 - 3 |
IKLÓDI Zsolt (23) (E5vös NGRK) |
KOVÁCS Tamás (5) (Álló Farkasok) |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Hobbi SK | I | GY, 54 - 60 | 5 - 3 |
KONCSÁR Balázs (23) (E5vös NGRK) |
TÓTH Gyula (4) (Hobbi SK) |
KONCSÁR Balázs (7) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Újpest-MT Old Boys | O | - | - | |||
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Budai Bikák | I | V, 58 - 40 | 5 - 5 |
BÁRÁNY Csaba (15) (Budai Bikák) |
BÁRÁNY Csaba (3) (Budai Bikák) |
IKLÓDI Zsolt (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BLF KK | O | GY, 79 - 49 | 6 - 5 |
IKLÓDI Zsolt (26) (E5vös NGRK) |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (3) (E5vös NGRK) |
KONCSÁR Balázs (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | ÁSE nemecsek | I | GY, 49 - 64 | 7 - 5 |
KONCSÁR Balázs (23) (E5vös NGRK) |
BARSI Zoltán (3) (ÁSE nemecsek) |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Szinyei KC | O | GY, 75 - 56 | 8 - 5 |
KONCSÁR Balázs (26) (E5vös NGRK) |
KONCSÁR Balázs (4) (E5vös NGRK) |
IKLÓDI Zsolt (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budai Bikák | O | V, 56 - 60 | 8 - 6 |
BRANDT Balázs Sean (22) (E5vös NGRK) |
BÁRÁNY Csaba (3) (Budai Bikák) |
KONCSÁR Balázs (9) (E5vös NGRK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Újpest-MT Old Boys | I | - | - | |||
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | HSE | I | - | - | |||
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szinyei KC | I | - | - | |||
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BLF KK | I | - | - | |||
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | HSE | O | V, 40 - 42 | 12 - 7 |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (21) (E5vös NGRK) |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (3) (E5vös NGRK) |
BURU Domonkos (2) (HSE) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ziccer KS | O | V, 48 - 66 | 12 - 8 |
BANDúR Ádám (23) (Ziccer KS) |
BLAHÓ Tamás (2) (Ziccer KS) |
BANDúR Ádám (7) (Ziccer KS) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hartai Tamás |