Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | E5vös NGRK | I | V, 110 - 39 | 0 - 1 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (38) (E5vös NGRK) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (4) (Álló Farkasok) |
VLAJK Ádám György (1) (Álló Farkasok) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Újpest-MT Old Boys | O | V, 43 - 65 | 0 - 2 |
SCHWARCZ Balázs (33) (Újpest-MT Old Boys) |
KOVÁCS Tamás (6) (Álló Farkasok) |
SCHWARCZ Balázs (3) (Újpest-MT Old Boys) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Hobbi SK | O | V, 44 - 55 | 0 - 3 |
VICZINA Balázs (20) (Hobbi SK) |
KOVÁCS Tamás (3) (Álló Farkasok) |
VICZINA Balázs (2) (Hobbi SK) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai Bikák | I | V, 78 - 41 | 0 - 4 |
LAKOS Tamás Attila (24) (Budai Bikák) |
KOVÁCS Tamás (2) (Álló Farkasok) |
LAKOS Tamás Attila (2) (Budai Bikák) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ziccer KS | I | V, 95 - 57 | 0 - 5 |
POLGÁRI Bence (28) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (6) (Ziccer KS) |
PINTÉR Zalán (2) (Ziccer KS) |
Aréna: Sashalmi Közösségi terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | HSE | O | V, 44 - 53 | 0 - 6 |
KOVÁCS Tamás (17) (Álló Farkasok) |
KOVÁCS Tamás (4) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (6) (Álló Farkasok) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budai TriplaDupla | I | V, 76 - 41 | 0 - 7 |
CSORDÁS Marcell (16) (Budai TriplaDupla) |
CSORDÁS Marcell (4) (Budai TriplaDupla) |
KOVÁCS Tamás (6) (Álló Farkasok) |
Aréna: Kertészeti Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ÁSE nemecsek | I | GY, 54 - 59 | 1 - 7 |
BARSI Zoltán (17) (ÁSE nemecsek) |
KOVÁCS Tamás (4) (Álló Farkasok) |
HARSÁNYI Gábor Péter (4) (Álló Farkasok) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szinyei KC | I | V, 64 - 45 | 1 - 8 |
BOZSIK László (22) (Szinyei KC) |
SZAKONYI Gábor (2) (Szinyei KC) |
BOZSIK László (5) (Szinyei KC) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Újpest-MT Old Boys | I | GY, 54 - 62 | 2 - 8 |
HARSÁNYI Gábor Péter (24) (Álló Farkasok) |
BORI István (2) (Újpest-MT Old Boys) |
BODNÁR Dániel (3) (Újpest-MT Old Boys) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | E5vös NGRK | O | V, 54 - 56 | 2 - 9 |
IKLÓDI Zsolt (23) (E5vös NGRK) |
KOVÁCS Tamás (5) (Álló Farkasok) |
SZÁNTHÓ Lőrinc Barnabás (3) (E5vös NGRK) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Hobbi SK | I | GY, 60 - 61 | 3 - 9 |
KOVÁCS Tamás (20) (Álló Farkasok) |
TÓTH Gyula (3) (Hobbi SK) |
MONOS Norbert Dénes (1) (Hobbi SK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | HSE | I | V, 69 - 57 | 3 - 10 |
SIKLÓS Bence (25) (HSE) |
IPACH Marcell (4) (HSE) |
MÜLLER István (6) (Álló Farkasok) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budai TriplaDupla | O | V, 60 - 78 | 3 - 11 |
HALÁSZ Péter (27) (Budai TriplaDupla) |
KOVÁCS Ádám Tamás (4) (Budai TriplaDupla) |
HALÁSZ Péter (5) (Budai TriplaDupla) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budai Bikák | O | V, 55 - 82 | 3 - 12 |
LAKOS Tamás Attila (26) (Budai Bikák) |
BÁRÁNY Csaba (4) (Budai Bikák) |
MÜLLER István (8) (Álló Farkasok) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | BLF KK | O | V, 49 - 85 | 3 - 13 |
ANDRÁCZY Dániel Sándor (28) (BLF KK) |
ANDRÁCZY Dániel Sándor (3) (BLF KK) |
TATÁR Zsolt Ferenc (3) (BLF KK) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ÁSE nemecsek | O | GY, 73 - 66 | 4 - 13 |
VLAJK Ádám György (22) (Álló Farkasok) |
VLAJK Ádám György (2) (Álló Farkasok) |
VLAJK Ádám György (4) (Álló Farkasok) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szinyei KC | O | V, 51 - 84 | 4 - 14 |
BOZSIK László (27) (Szinyei KC) |
JANTNER László (3) (Szinyei KC) |
TŐRÖS Balázs István (4) (Szinyei KC) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Ziccer KS | O | V, 68 - 96 | 4 - 15 |
PINTÉR Zalán (27) (Ziccer KS) |
MÜLLER István (3) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (4) (Álló Farkasok) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BLF KK | I | V, 68 - 38 | 4 - 16 |
ANDRÁCZY Dániel Sándor (26) (BLF KK) |
MARUSINECZ Marcell (3) (BLF KK) |
VLAJK Ádám György (2) (Álló Farkasok) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |