Műsor - 2019. szeptember 28. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTK Budapest |
O |
V, 49 - 61
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2019. október 10. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Prima Akadémia |
O |
V, 40 - 71
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél |
Műsor - 2019. október 19. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kiss Lenke KS |
I |
V, 98 - 64
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Koncsag Csaba |
Műsor - 2019. október 25. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BEAC-Újbuda KA/C |
I |
GY, 55 - 57
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zakár Adrienn |
Műsor - 2019. november 9. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTK Budapest |
I |
V, 91 - 57
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tompa Gellért, Süveges Zalán |
Műsor - 2019. november 16. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pilis Basket |
O |
GY, 71 - 70
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Hamzi Virág |
Műsor - 2019. november 24. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Prima Akadémia |
I |
V, 86 - 54
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Nagy László, Bátovszky Zsolt |
Műsor - 2019. november 30. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kiss Lenke KS |
O |
V, 64 - 68
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Antoni Márk Ágoston |
Műsor - 2019. december 4. 18:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pilis Basket |
I |
V, 64 - 54
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2019. december 7. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BEAC-Újbuda KA/C |
O |
GY, 78 - 53
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Vigh Balázs |
Műsor - 2020. január 31. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| FKE Kosarasok |
O |
GY, 81 - 34
|
4 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Jurászik László, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2020. február 2. 01:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| SZPA |
O |
GY, 67 - 52
|
5 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2020. február 5. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BEAC-Újbuda KA/C |
I |
GY, 43 - 68
|
6 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Zakár Adrienn |
Műsor - 2020. február 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BEAC-Újbuda KA/C |
O |
GY, 71 - 50
|
7 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2020. február 22. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Parthus SE |
O |
GY, 72 - 43
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata |
Műsor - 2020. március 3. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| SZPA |
I |
GY, 48 - 55
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Boros Krisztina |
Műsor - 2020. március 7. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Parthus SE |
I |
GY, 48 - 78
|
10 - 7 |
|
-
|
-
|
Műsor - 2020. március 8. 09:00