Műsor - 2019. november 5. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Gödöllői SK |
O |
V, 14 - 117
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Kutrik Andrea |
Műsor - 2019. november 7. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zsíros Akadémia Kőbánya/B |
I |
V, 153 - 5
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Fanni , Boros Krisztina |
Műsor - 2019. november 10. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Kos Akadémia |
O |
V, 44 - 104
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor |
Műsor - 2019. november 16. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Ferencvárosi KE |
O |
V, 37 - 72
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gereben Dorka |
Műsor - 2019. november 24. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BEAC -Újbuda KA/M |
O |
V, 47 - 88
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gereben Dorka |
Műsor - 2019. november 30. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Parthus SE |
I |
V, 86 - 27
|
0 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gereben Dorka |
Műsor - 2019. december 7. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTK Budapest/B |
I |
V, 121 - 13
|
0 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kapros Roland, Bertók Botond |
Műsor - 2020. január 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pénzügyőr SE |
O |
V, 49 - 51
|
0 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium |
|
Műsor - 2020. február 1. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTK Budapest/B |
O |
V, 23 - 115
|
0 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Bertók Botond, Stáber Alex Bence |
Műsor - 2020. február 9. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Török Flóris - Törekvés SE/B |
I |
V, 104 - 23
|
0 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Steiner Máté, Török Béla |
Műsor - 2020. február 15. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS |
O |
V, 38 - 65
|
0 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szabó István, Kieffer Thomas |
Műsor - 2020. február 23. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monor SE |
I |
V, 75 - 61
|
0 - 12 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Horváth Emese Kata |