Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 93 - 44 | 0 - 1 |
LIPCSIK Anna (15) (Csata Pacik) |
GEDÓ Kata (2) (Kiss Lenke KA) |
SÜTŐ Emese (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC Újbuda KA | O | GY, 46 - 20 | 1 - 1 |
LIPCSIK Anna (11) (Csata Pacik) |
ZAKOR Izabella (1) (Csata Pacik) |
MIKLÓSI Maja (3) (BEAC Újbuda KA) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Óbudai Kaszások/B | O | V, 36 - 68 | 1 - 2 |
CZIRKOS Anna Panka (23) (Óbudai Kaszások/B) |
MAROSVÖLGYI Zsófia Nóra (1) (Óbudai Kaszások/B) |
MAROSVÖLGYI Zsófia Nóra (2) (Óbudai Kaszások/B) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Kinga, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MTK Budapest | O | GY, 49 - 37 | 2 - 2 |
KENDELÉNYI Luca (13) (MTK Budapest) |
- |
BÉKI Johanna (3) (Csata Pacik) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Bertók Botond |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 43 - 35 | 3 - 2 |
BÉKI Johanna (14) (Csata Pacik) |
- |
BÉKI Johanna (4) (Csata Pacik) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Bertók Botond |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | I | V, 76 - 27 | 3 - 3 |
TURÓS Barbara Tímea (12) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- |
KÁLMÁN Hanna (2) (Török Flóris - Törekvés SE) |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 51 - 63 | 3 - 4 |
LIPCSIK Anna (19) (Csata Pacik) |
- |
LIPCSIK Anna (7) (Csata Pacik) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Boros Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 48 - 50 | 4 - 4 |
LIPCSIK Anna (23) (Csata Pacik) |
LIPCSIK Anna (1) (Csata Pacik) |
LIPCSIK Anna (6) (Csata Pacik) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matejovics Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC Újbuda KA | I | GY, 45 - 70 | 5 - 4 |
ALBERT-TÓTH Léna Dalma (25) (Csata Pacik) |
LENKÓ Zita Vivien (1) (BEAC Újbuda KA) |
FEITH Izabella (4) (Csata Pacik) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Boros Krisztina, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MTK Budapest | I | GY, 46 - 59 | 6 - 4 |
LIPCSIK Anna (16) (Csata Pacik) |
JENEI Alíz Zsófia (1) (MTK Budapest) |
ALBERT-TÓTH Léna Dalma (4) (Csata Pacik) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matóczay Bálint, Kiss Mihály Barna |