Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pénzügyőr SE | I | V, 63 - 37 | 0 - 1 |
HERJECZKI Patricia (19) (Pénzügyőr SE) |
HERJECZKI Patricia (2) (Pénzügyőr SE) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (4) (PSK-Csepel) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Kozma Balázs, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC Bics | O | V, 40 - 45 | 0 - 2 |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (18) (PSK-Csepel) |
DEÁK Dóra (1) (BEAC Bics) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (8) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC Senior | I | V, 67 - 49 | 0 - 3 |
NAGYNÉ FOGAS Ildikó (19) (BEAC Senior) |
VÖRÖS Zoé (5) (PSK-Csepel) |
LŐRINCZ Andrea Krisztina (3) (BEAC Senior) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kinizsi NKK | O | GY, 60 - 31 | 1 - 3 |
BENCSÓ Mária (14) (PSK-Csepel) |
ROHODI Júlia Magdolna (2) (PSK-Csepel) |
ROHODI Júlia Magdolna (2) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Külker SC | O | V, 38 - 75 | 1 - 4 |
ERDŐDI Márta Krisztina (16) (Külker SC) |
CSEH Karolina Mariann (1) (Külker SC) |
SZENTKIRÁLYI Réka Vera (2) (Külker SC) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | REGI Waldorf | I | GY, 7 - 101 | 2 - 4 |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (28) (PSK-Csepel) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (2) (PSK-Csepel) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (4) (PSK-Csepel) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC/M | O | V, 37 - 58 | 2 - 5 |
BAK Edina (17) (PSK-Csepel) |
BAK Edina (3) (PSK-Csepel) |
ROHODI Júlia Magdolna (5) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Treff 07 SE | I | V, 54 - 38 | 2 - 6 |
BALOGNÉ TOLNAI Kinga (17) (Treff 07 SE) |
HEGYI Tekla (2) (Treff 07 SE) |
BALOGNÉ TOLNAI Kinga (8) (Treff 07 SE) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Kapros Roland, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 55 - 70 | 2 - 7 |
SIPOS-NAGY Boglárka (21) (Józsefvárosi KC) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (3) (PSK-Csepel) |
SZABOLCSI Ágnes (4) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BEAC Dzsoni Angyalai | I | V, 54 - 50 | 2 - 8 |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (15) (PSK-Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK-Csepel) |
BENCSÓ Mária (6) (PSK-Csepel) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BEAC BLSE/B | O | GY, 60 - 44 | 3 - 8 |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (18) (PSK-Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK-Csepel) |
ROHODI Júlia Magdolna (3) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Törekvés SE/B | I | GY, 57 - 58 | 4 - 8 |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (15) (PSK-Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK-Csepel) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (5) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Reáltanoda | O | GY, 51 - 38 | 5 - 8 |
GANGL Kinga Fruzsina (17) (Reáltanoda) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (2) (PSK-Csepel) |
BENCSÓ Mária (2) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Reáltanoda | I | GY, 22 - 49 | 6 - 8 |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (17) (PSK-Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK-Csepel) |
KISS Márta (2) (Reáltanoda) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BEAC Bics | I | V, 56 - 55 | 6 - 9 |
ROHODI Júlia Magdolna (18) (PSK-Csepel) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (3) (PSK-Csepel) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (6) (PSK-Csepel) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BEAC Senior | O | GY, 53 - 50 | 7 - 9 |
ROHODI Júlia Magdolna (12) (PSK-Csepel) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (3) (PSK-Csepel) |
BENCSÓ Mária (4) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Győri Ferenc |