Műsor - 2019. október 3. 18:00
Műsor - 2019. október 14. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budafoki KK |
I |
V, 65 - 61
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Tamás |
Műsor - 2019. október 18. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/A |
O |
V, 56 - 58
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szundy Gábor |
Műsor - 2019. október 24. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapesti Honvéd/B |
I |
V, 108 - 50
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint |
Műsor - 2019. október 30. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
O |
GY, 59 - 52
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Vigh Balázs |
Műsor - 2019. november 6. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Stáber Alex Bence |
Műsor - 2019. november 20. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budafoki KK |
O |
V, 63 - 74
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2019. november 27. 19:00
Műsor - 2019. december 10. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
I |
GY, 52 - 63
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István |
Műsor - 2019. december 11. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS |
O |
GY, 80 - 27
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2019. december 18. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapesti Honvéd/B |
O |
GY, 78 - 65
|
4 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Varga Dániel Géza |
Műsor - 2019. december 22. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/A |
I |
V, 64 - 55
|
4 - 8 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Dr. Kovács András |
Műsor - 2020. február 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monor SE |
I |
GY, 55 - 71
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Mátyás Ferenc |
Műsor - 2020. február 22. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TFSE |
I |
V, 86 - 49
|
5 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Bózsó Gábor |
Műsor - 2020. február 26. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Gödi SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Stickel Balázs |
Műsor - 2020. március 4. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monor SE |
O |
GY, 73 - 48
|
6 - 9 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Vigh Balázs, Varga Dániel Géza |
Műsor - 2020. március 6. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS |
O |
GY, 91 - 36
|
7 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Általános Iskola |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Porkoláb Mercédesz Anett |
Műsor - 2020. március 11. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Gödi SE |
I |
GY, 65 - 84
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Stickel Balázs |
Műsor - 2020. március 13. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pilis Basket |
I |
|
|
|
-
|
-
|