Műsor - 2019. október 10. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zsíros Akadémia Kőbánya/B |
O |
V, 53 - 92
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ugróczky Péter |
Műsor - 2019. október 12. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BLF KK |
O |
V, 49 - 69
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Krékity Kornél |
Műsor - 2019. október 16. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monor SE |
O |
V, 56 - 60
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ugróczky Péter |
Műsor - 2019. október 24. 17:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TFSE |
O |
V, 42 - 51
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Porkoláb Mercédesz Anett |
Műsor - 2019. november 9. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Gödi SE |
O |
V, 55 - 94
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió |
Műsor - 2019. november 14. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TFSE |
I |
V, 64 - 45
|
0 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Boros Krisztina |
Műsor - 2019. november 16. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Szentendrei KSE |
I |
GY, 67 - 73
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Szabó Mátyás Andor |
Műsor - 2019. november 20. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Gödi SE |
I |
V, 56 - 54
|
1 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Ugróczky Péter |
Műsor - 2019. november 23. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BLF KK |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Lövei László, Hőgerl Bence |
Műsor - 2019. november 25. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monor SE |
I |
V, 63 - 53
|
1 - 8 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Magda János József |
Műsor - 2019. december 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Szentendrei KSE |
O |
V, 66 - 81
|
1 - 9 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter |
Műsor - 2019. december 16. 18:00
Műsor - 2020. február 12. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Treff 07 SE |
O |
GY, 84 - 30
|
2 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Vigh Balázs |
Műsor - 2020. február 15. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Keresztúri SE |
O |
GY, 82 - 77
|
3 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Vigh Balázs |
Műsor - 2020. február 27. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BLF KK/B |
I |
GY, 43 - 78
|
4 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Lövei László, Kieffer Thomas |
Műsor - 2020. február 29. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Szentendrei KSE |
I |
V, 72 - 31
|
4 - 11 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2020. március 5. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Százhalombattai KSE |
O |
GY, 107 - 38
|
5 - 11 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2020. március 7. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/B |
I |
GY, 50 - 86
|
6 - 11 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Iski Zsolt István |