Műsor - 2019. október 8. 18:15
Műsor - 2019. október 18. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS |
I |
GY, 36 - 129
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Steiner Máté, Pál Roland |
Műsor - 2019. október 24. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Prima AK |
O |
GY, 108 - 50
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint |
Műsor - 2019. október 28. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budafoki KK |
I |
GY, 66 - 81
|
4 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Bujtor Péter |
Műsor - 2019. november 7. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budafoki KK |
O |
GY, 87 - 61
|
5 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pál Roland |
Műsor - 2019. november 28. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS |
O |
GY, 127 - 41
|
6 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szabó István, Matóczay Bálint |
Műsor - 2019. november 30. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/A |
O |
V, 66 - 75
|
6 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Stáber Alex Bence |
Műsor - 2019. december 2. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/A |
I |
GY, 65 - 78
|
7 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Ugróczky Péter |
Műsor - 2019. december 7. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
I |
GY, 63 - 65
|
8 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Tahin András, Bertók Botond |
Műsor - 2019. december 12. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
O |
GY, 79 - 63
|
9 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Koncsag Csaba |
Műsor - 2019. december 18. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Prima AK |
I |
V, 78 - 65
|
9 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Varga Dániel Géza |
Műsor - 2019. december 19. 19:20
Műsor - 2020. február 11. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
I |
GY, 63 - 71
|
11 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Korhetz Szilárd |
Műsor - 2020. február 13. 17:45
Műsor - 2020. február 16. 16:00
Műsor - 2020. február 19. 14:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/A |
O |
V, 50 - 84
|
11 - 5 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Józsa András Junior, Bátovszky Zsolt |
Műsor - 2020. február 23. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
O |
GY, 71 - 68
|
12 - 5 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek |
Műsor - 2020. február 27. 15:30
Műsor - 2020. március 1. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budafoki KK |
O |
V, 54 - 96
|
13 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Tahin András, Kieffer Thomas |
Műsor - 2020. március 5. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budafoki KK |
I |
V, 84 - 56
|
13 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter |
Műsor - 2020. március 9. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/A |
I |
V, 91 - 38
|
13 - 8 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gyurkovics István János |
Műsor - 2020. március 12. 19:00