Műsor - 2019. október 20. 13:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zsíros Akadémia Kőbánya/B |
O |
V, 58 - 92
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett |
Műsor - 2019. november 17. 13:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| DMTK |
O |
GY, 75 - 68
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Stickel Balázs |
Műsor - 2019. november 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BLF KK |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás |
Műsor - 2019. november 30. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zsíros Akadémia Kőbánya/B |
I |
V, 115 - 44
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pál Roland, Kieffer Thomas |
Műsor - 2019. december 7. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BLF KK |
I |
GY, 70 - 77
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bózsó Gábor |
Műsor - 2019. december 8. 13:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Veresegyház |
O |
GY, 95 - 30
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Szundy Gábor |
Műsor - 2019. december 15. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kiss Lenke KS |
I |
V, 90 - 69
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Süveges Zalán |
Műsor - 2020. január 12. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| DMTK |
I |
V, 63 - 39
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szundy Gábor, Belák Dorka |
Műsor - 2020. január 19. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG Veresegyház |
I |
GY, 53 - 85
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Jurászik László |
Műsor - 2020. január 26. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kiss Lenke KS |
O |
V, 59 - 78
|
4 - 5 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter |
Műsor - 2020. február 23. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKGDSE |
I |
GY, 39 - 87
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Belák Dorka |
Műsor - 2020. március 8. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| DMTK |
O |
GY, 79 - 66
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Sersovszky Gergely Péter |