Műsor - 2019. október 13. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Újpest-MT/B |
I |
V, 84 - 37
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István |
Műsor - 2019. október 19. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE |
O |
GY, 108 - 45
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Adjudani Dániel Pezsman |
Műsor - 2019. november 9. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| VMG DSE |
O |
V, 61 - 62
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gereben Dorka |
Műsor - 2019. november 16. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Keresztúri SE |
O |
V, 45 - 104
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina |
Műsor - 2019. november 24. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Újpest-MT/B |
O |
GY, 83 - 49
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gereben Dorka |
Műsor - 2019. december 1. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budaörsi DSE/B |
I |
GY, 54 - 94
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Káré Gergő, Antoni Márk Ágoston |
Műsor - 2019. december 15. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| VMG DSE |
I |
V, 63 - 61
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Molnár Tamás, Hamzi Virág |
Műsor - 2020. január 10. 17:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Keresztúri SE |
I |
V, 128 - 35
|
3 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Zakár Adrienn |