Műsor - 2019. október 15. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Győri KC |
O |
V, 52 - 67
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR |
Műsor - 2019. október 24. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zalakerámia ZTE KK/B |
O |
GY, 72 - 55
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Schneider Bertold Antal |
Műsor - 2019. október 25. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dávid Kornél KA IV |
I |
GY, 21 - 91
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin |
Műsor - 2019. november 6. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pápai KC |
O |
GY, 115 - 34
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Balázs |
Műsor - 2019. november 12. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTE 1904 |
O |
GY, 80 - 10
|
4 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR |
Műsor - 2019. november 21. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Győri KC |
I |
V, 72 - 58
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Tamás Pálma |
Műsor - 2019. december 1. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zalakerámia ZTE KK/B |
I |
GY, 63 - 71
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Polyák Máté, Matucza Gyula |
Műsor - 2019. december 7. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dávid Kornél KA/C |
O |
GY, 133 - 23
|
6 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Műsor - 2019. december 18. 17:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTE 1904 |
I |
GY, 32 - 124
|
7 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma |
Műsor - 2020. január 9. 16:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pápai KC |
I |
GY, 48 - 86
|
8 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Műsor - 2020. február 21. 15:00
Műsor - 2020. március 1. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| VUKE - Veszprém |
I |
V, 66 - 65
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Prieger Mihály |
Műsor - 2020. március 3. 15:30
Műsor - 2020. március 12. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Győri KC |
I |
V, 71 - 62
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |