Műsor - 2019. október 20. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Tatai SE |
I |
V, 81 - 63
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Műsor - 2019. október 21. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Soproni Sportiskola KA/B |
I |
GY, 40 - 42
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik |
Műsor - 2019. november 3. 11:00
Műsor - 2019. november 4. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Soproni Tigrisek |
I |
V, 56 - 55
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Műsor - 2019. november 18. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Ifjú Sólymok/A |
O |
GY, 57 - 41
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Nagy Bernát, Pesz Alexandra |
Műsor - 2019. november 23. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| VUKE-Veszprém U16/B |
I |
GY, 57 - 73
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss Tamás Sándor |
Műsor - 2019. december 7. 10:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Tatai SE |
O |
GY, 57 - 42
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Celldömölk Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Műsor - 2019. december 21. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dávid Kornél KA IV |
I |
V, 84 - 54
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF |
Műsor - 2020. január 4. 11:00
Műsor - 2020. január 15. 16:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Soproni Tigrisek |
O |
GY, 70 - 61
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Tóth Zalán Balázs, Püspöki Lotti |
Műsor - 2020. január 17. 18:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Ifjú Sólymok/A |
I |
GY, 45 - 72
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Bernát, Matucza Gyula |
Műsor - 2020. január 19. 10:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| VUKE-Veszprém U16/B |
O |
GY, 43 - 31
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Műsor - 2020. március 9. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Ifjú Sólymok/A |
O |
GY, 56 - 49
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János |
Műsor - 2020. március 11. 17:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MTE 1904 |
I |
GY, 34 - 58
|
10 - 4 |
|
-
|
-
|