Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | I | V, 71 - 26 | 0 - 1 |
BARTIK Zalán (21) (Körmendi Törpördögök) |
- |
GICZI Dominik (4) (Körmendi Törpördögök) |
|
Játékvezetők: Kovács Máté, Polyák Máté (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólymok KS | O | V, 50 - 73 | 0 - 2 |
HORVÁTH Dániel (29) (Ifjú Sólymok KS) |
- |
ZELLES András (5) (Ifjú Sólymok KS) |
|
Játékvezetők: Polyák Máté, Pál Balázs (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/B | O | GY, 62 - 60 | 1 - 2 |
GERGÁLY Dávid (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
GICZI Dominik (6) (Körmendi Törpördögök/B) |
|
Játékvezetők: Nagy Bernát, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Harcos Sólymok | I | GY, 33 - 90 | 2 - 2 |
GERGÁLY Dávid (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
GERGÁLY Dávid (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | I | V, 70 - 44 | 2 - 3 |
BARTIK Zalán (22) (Körmendi Törpördögök) |
- |
BARTIK Zalán (2) (Körmendi Törpördögök) |
|
Játékvezetők: Polyák Máté, Matucza Gyula (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólymok KS | O | V, 55 - 82 | 2 - 4 |
GÉRCZEI Bence (17) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
TÓTH Dávid Benedek (6) (Ifjú Sólymok KS) |
|
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA Lányok | I | V, 73 - 64 | 2 - 5 |
HORVÁTH Hanna (20) (RICSILLA Lányok) |
- |
GÉRCZEI Bence (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Játékvezetők: Németh Balázs, Bárczai Krisztofer Márk (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Vadmacskák | O | GY, 85 - 52 | 3 - 5 |
NÉMETH Luca Kata (23) (Kanizsai Vadmacskák ) |
- |
NÉMETH Luca Kata (3) (Kanizsai Vadmacskák ) |
|
Játékvezetők: Németh Balázs, Bárczai Krisztofer Márk (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek/A | O | GY, 72 - 43 | 4 - 5 |
SZALONTAI Máté (14) (Soproni Tigrisek/A) |
- |
SZALONTAI Máté (2) (Soproni Tigrisek/A) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Magyar Gyöngyi (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA Lányok | I | GY, 62 - 83 | 5 - 5 |
GÉRCZEI Bence (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
GÉRCZEI Bence (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Magyar Gyöngyi (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | I | GY, 46 - 57 | 6 - 5 |
GÉRCZEI Bence (23) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
GÉRCZEI Bence (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Játékvezetők: Erős Florentina, Schneider Bertold Antal (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskolás Bivalyok | O | GY, 75 - 40 | 7 - 5 |
GÉRCZEI Bence (29) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
GÉRCZEI Bence (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Kozák Tamás) |