Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | I | V, 72 - 70 | 0 - 1 |
KÁMÁN Bálint (32) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
BARANYI Péter Balázs (17) (BME-MAFC) |
KÁMÁN Bálint (7) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | O | GY, 90 - 43 | 1 - 1 |
KOMMA László András (23) (BME-MAFC) |
CSEPREGI Ádám István (11) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (9) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PTE-Petőfi SE | O | GY, 80 - 41 | 2 - 1 |
KOMMA László András (22) (BME-MAFC) |
FEKETE József (23) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (4) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKE SE | O | GY, 112 - 52 | 3 - 1 |
FARKAS Sándor Dániel (27) (BME-MAFC) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (17) (NKE SE) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PTE-PEAC | O | GY, 93 - 79 | 4 - 1 |
SCHUJ Márton János (26) (PTE-PEAC) |
BARANYI Péter Balázs (12) (BME-MAFC) |
BARANYI Péter Balázs (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SMAFC | I | V, 74 - 68 | 4 - 2 |
HEISZENBERGER Norbert (25) (SMAFC) |
SZEGEDI Márton Dezső (10) (SMAFC) |
HORVÁTH Máté (15) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | V, 73 - 76 | 4 - 3 |
KÖRMENDI Bence (23) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
FEKETE József (11) (BME-MAFC) |
SVÉDA Szabolcs (4) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 93 - 74 | 4 - 4 |
KOMMA László András (21) (BME-MAFC) |
FEKETE József (14) (BME-MAFC) |
HORVÁTH Marcell (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | O | GY, 104 - 85 | 5 - 4 |
KÁMÁN Bálint (32) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
BARANYI Péter Balázs (20) (BME-MAFC) |
HORVÁTH Marcell (9) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | I | GY, 47 - 104 | 6 - 4 |
BARANYI Péter Balázs (23) (BME-MAFC) |
BARANYI Péter Balázs (16) (BME-MAFC) |
HORVÁTH Marcell (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PTE-Petőfi SE | I | GY, 31 - 88 | 7 - 4 |
TÁLOS András (21) (BME-MAFC) |
FEKETE József (22) (BME-MAFC) |
HORVÁTH Marcell (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | NKE SE | I | GY, 51 - 90 | 8 - 4 |
FARKAS Sándor Dániel (18) (BME-MAFC) |
CSEPREGI Ádám István (15) (BME-MAFC) |
CSEPREGI Ádám István (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PTE-PEAC | I | V, 79 - 67 | 8 - 5 |
KOMMA László András (27) (BME-MAFC) |
KIS Milán (17) (PTE-PEAC) |
SCHUJ Márton János (4) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | SMAFC | O | GY, 75 - 50 | 9 - 5 |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (18) (BME-MAFC) |
SZEGEDI Márton Dezső (11) (SMAFC) |
TÁLOS András (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt |