Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Monok SE | I | V, 76 - 45 | 0 - 1 |
DUDUKA Krisztián (21) (Monok SE ) |
DUDUKA Krisztián (2) (Monok SE ) |
TOLNAI Gergő (4) (Monok SE ) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Siófoki Kosársuli Egyesület | I | GY, 88 - 97 | 1 - 1 |
PAÁR Márk (32) (KASI) |
POLOTÁR Balázs (2) (KASI) |
POLGÁR Tamás (9) (Siófoki Kosársuli) |
Aréna: Krúdy Gyula Szakképző Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Henger KK | O | V, 75 - 90 | 1 - 2 |
HERNESZ Péter (42) (Henger KK) |
HERNESZ Péter (9) (Henger KK) |
HERNESZ Péter (5) (Henger KK) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Frank Bianka, Mester Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Marcali VSZSE | I | V, 90 - 62 | 1 - 3 |
FEHÉR Benjamin (23) (KASI) |
DÁNIEL Ádám (3) (KASI) |
KOMA Krisztián (7) (Marcali VSZSE) |
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zrínyi KK | O | V, 85 - 89 | 1 - 4 |
FODOR Dénes (47) (Zrínyi KK) |
GYŐR Bálint Gergely (3) (KASI) |
FODOR Dénes (11) (Zrínyi KK) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tamási Dámok | O | GY, 60 - 59 | 2 - 4 |
BREUER-ORBÁN Kristóf (17) (Tamási Dámok) |
KOVÁCS Barna (2) (KASI) |
BREUER-ORBÁN Kristóf (5) (Tamási Dámok) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Táncsics-Gyakorló | I | GY, 67 - 81 | 3 - 4 |
HERBEL Péter (23) (Táncsics-Gyakorló) |
HAJDUK Attila Dominik (4) (KASI) |
PAÁR Márk (3) (KASI) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Bartics Péter, Mester Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Tüskevári SE | O | V, 59 - 66 | 3 - 5 |
DÁNIEL Ádám (19) (KASI) |
DÁNIEL Ádám (3) (KASI) |
DÁNIEL Ádám (6) (KASI) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Frank Bianka, Deák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Meló-Diák KK | O | V, 60 - 90 | 3 - 6 |
TÓTH Kristóf (31) (Meló-Diák KK) |
TÓTH Máté (4) (Meló-Diák KK) |
NAGY Norbert (2) (Meló-Diák KK) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Bartics Péter, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Marcali VSZSE | O | V, 54 - 61 | 3 - 7 |
KOMA Krisztián (18) (Marcali VSZSE) |
DÁNIEL Ádám (3) (KASI) |
TÓTH Balázs (7) (Marcali VSZSE) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Mester Milán, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Monok SE | O | V, 71 - 84 | 3 - 8 |
PÖTTENDI Gábor (30) (Monok SE ) |
TOLNAI Gergő (1) (Monok SE ) |
TOMBOR Gergely (6) (KASI) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Mester Milán, Bartics Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Henger KK | I | GY, 74 - 88 | 4 - 8 |
POLOTÁR Balázs (36) (KASI) |
HERNESZ Péter (5) (Henger KK) |
NAGY Imre (5) (Henger KK) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Csapó Gábor, Deák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Siófoki Kosársuli Egyesület | O | GY, 73 - 69 | 5 - 8 |
POLGÁR Tamás (28) (Siófoki Kosársuli) |
NÉMETH Béla (2) (Siófoki Kosársuli) |
IVÓK Milán Larion (5) (KASI) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Mester Milán, Bartics Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zrínyi KK | I | V, 81 - 60 | 5 - 9 |
FODOR Dénes (23) (Zrínyi KK) |
ROMANEK Péter Tamás (3) (Zrínyi KK) |
SZŐNYI Dániel (3) (Zrínyi KK) |
Aréna: Táncsics Gimnázium | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |